Kacperczyk poinformował o swojej nowej pracy na portalu LinkedIn. — Halo tu Polsat. Dlaczego ja? Nie było awantury o kasę i trudnych spraw. Pomyślałem - idź na całość. Kolekcjonuj wydarzenia, walcz jak ninja, pozostaw ślad, a jak już tańczyć to z gwiazdami! — napisał.
Później nawiązał do akcji promocyjnej Polsatu sprzed wielu lat. – Znajomym Piaska nie jestem, ale oficjalnie stałem się posiadaczem paszportu Polsatu. Choć legendarne słoneczko to już przeszłość, razem z Piotrem Łukasikiem postaramy się rozgrzać algorytmy do czerwoności. Let's dance! – dodał Kacperczyk.
Kacperczyk był związany z Iberionem przez ponad 2 lata
Kamil Kacperczyk do Iberionu dołączył w kwietniu 2023 roku w roli head of video. Na stanowisko dyrektora wideo awansował w marcu 2024 roku.
— Z małego, raczkującego kanału, zbudowaliśmy dużego gracza z 650 tys. subskrypcji, nominacjami do największych nagród, bogatą ramówką i świetnymi dziennikarzami. To był czas rozwoju również segmentu sprzedażowego i pozyskania pierwszego partnera strategicznego — tak mówił nam o kanale Gońca Kacperczyk, gdy opuszczał Iberion.

Wcześniej przez niemal 6 lat pracował w Grupie ZPR Media, ostatnio jako szef wideo. Wcześniej był dziennikarzem telewizji Studencka.tv, a także redaktorem serwisu internetowego Telewizji Polskiej. Ukończył dziennikarstwo i komunikację społeczną na Społecznej Akademii Nauk.
Nową szefową wideo została Maja Urban, związana z firmą od 2 lat.
W portfolio Iberionu są portale Goniec, Świat Gwiazd, BiznesInfo, Smakosze, Rolnik Info oraz Pacjenci. 1 września firma ogłosiła, że nową dyrektor operacyjną firmy została Joanna Pawlak, do zeszłego roku prezes Wirtualnej Polski Media.










