Kingston Digital rozszerza użyteczność Wi-Drive oraz gamę wspieranych urządzeń

Najnowsze uaktualnienie oprogramowania Wi-Drive umożliwia dostęp do dysku przez przeglądarkę internetową jakiegokolwiek urządzenia z modułem Wi-Fi 

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

  • Mobilność: bazujący na technologii flash, wyposażony w moduł Wi-Fi dysk idealny do transferu danych między wieloma urządzeniami
  • Łatwe dzielenie się danymi: dysk czyni dzielenie się dokumentami oraz współpracę przy ich tworzeniu łatwą i wygodną dzięki technologii bezprzewodowej – dla trzech lub więcej użytkowników
  • Ciekawy design: innowacyjne i ponadczasowe wzornictwo urządzenia przeznaczonego do pracy i zabawy  

Warszawa, 15 maja 2012 -- Kingston Digital Europe Ltd, niezależny lider w segmencie pamięci flash, ogłosił dzisiaj aktualizację umożliwiającą współpracę Wi-Drive® z dowolną przeglądarką internetową. Aktualizacja umożliwia streaming dowolnych danych między różnymi platformami wyposażonymi w moduł Wi-Fi jedynie przy użyciu przeglądarki internetowej. Wszyscy posiadacze zakupionych wcześniej urządzeń Kingston Wi-Drive mogą uaktualnić swoje dyski – nowe oprogramowanie będzie także dołączone do nowych produktów.

To rozszerzenie gamy wspieranych urządzeń pozwala na używanie dowolnego wachlarza telefonów, tabletów, komputerów różnych producentów do dostępu i dzielenia się danymi dzięki Wi-Drive. Dzięki technologii Wi-Fi i 4-godzinnej pracy na baterii, Kingston oferuje doskonałej jakości podręczny dysk, który potrafi połączyć urządzenia takie jak Apple iPad®, iPhone®, iPod®, iPod touch®, te pracujące na platformie Android, a także Kindle Fire i wiele innych.

Ponadto, Wi-Drive jest teraz dostępny w pojemnościach aż do 64 GB. Dla wszystkich wersji Wi-Drive dostępne będą także nowe aplikacje. Aplikacja1 Wi-Drive dla urządzeń działających na platformie Android jest już dostępna w sklepie z aplikacjami Google Play. Ze względu na dość szeroki wybór urządzeń pracujących na platformie Android, Wi-Drive będzie oferować wybór – każdy użytkownik będzie mógł skorzystać z dedykowanej aplikacji lub przeglądarki.

Wprowadzono także ulepszenia i łatki oprogramowania do aplikacji wykorzystywanych przez urządzenia Kindle Fire i urządzeń firmy Apple. Najnowsze aktualizacje automatycznie pojawią się w zakładce uaktualnienia aplikacji – wszystkie nowe pobrania będą zawierały najbardziej aktualną wersję aplikacji.

Darmowa aplikacja Wi-Drive dla Kindle Fire jest dostępna w sklepie Amazon Appstore, a dla urządzeń firmy Apple - w App Storesm.

Szczegóły i linki do ściągnięcia najnowszego oprogramowania Wi-Drive można znaleźć tutaj.

            Zobacz jak wygląda najnowszy Wi-Drive w akcji w naszym serwisie online:

1 Wymaga użycia urządzenia Wi-Drive firmy Kingston.

O firmie Kingston Digital, Inc.

Kingston Digital jest filią Kingston Technology – światowego lidera na rynku produktów pamięciowych. Firma Kingston Digital została założona w 2008 roku, a jej siedziba znajduje się w Fountain Valley w stanie Kalifornia w Stanach Zjednoczonych. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej firmy Kingston pod adresem www.kingston.com/europe

Nazwa Kingston oraz logo Kingston są zarejestrowanymi znakami handlowymi Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie inne znaki i nazwy towarowe należą do ich prawowitych właścicieli.

grafika

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Ilu widzów miało "Ostre cięcie"? TVN Style szykuje kolejną edycję

Ilu widzów miało "Ostre cięcie"? TVN Style szykuje kolejną edycję

Były szef social mediów naTemat z nową pracą

Były szef social mediów naTemat z nową pracą

"New York Times" pozywa administrację Trumpa

"New York Times" pozywa administrację Trumpa

PepsiCo wkracza do świata F1 z Mercedesem

PepsiCo wkracza do świata F1 z Mercedesem

Pięć państw bojkotuje Eurowizję. Powodem dopuszczenie Izraela

Pięć państw bojkotuje Eurowizję. Powodem dopuszczenie Izraela

Łukasz Miętus z Media Direction OMD do BYD Polska

Łukasz Miętus z Media Direction OMD do BYD Polska