SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Abp Marek Jędraszewski Człowiekiem Roku Klubów „Gazety Polskiej”

Metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski dostanie w br. tytuł Człowieka Roku od Klubów „Gazety Polskiej”. Gala wręczenia nagród „Gazety Polskiej” odbędzie się w lutym.

Dołącz do dyskusji: Abp Marek Jędraszewski Człowiekiem Roku Klubów „Gazety Polskiej”

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kto
Polska potrzebuje takich arcybiskupów, księży, kapłanów. Jak najwięcej! Jak myślicie, dlaczego oni tak przyspieszyli że stawianiem kościołów? Bo kościół to grunt, a grunt to zarobek w gorszych czasach. Które właśnie nadchodzą za sprawą właśnie takich uzdolnionych kaznodziei. Społeczeństwo się laicyzuje. Dlatego módlmy się każdego dnia o zdrowie dla arcybiskupa i prośmy, by miał jak najdłuższe życie oraz żeby miał siłę się wypowiadać :)
odpowiedź
User
Pankracy
Współczesna astrofizyka wyjaśniła definitywnie jak powstał Wszechświat i kiedy zginie, zatem kler chce utrzymać swoje przywileje, nic nie robiąc a żyć w luksusie na koszt ciemnego luda i państwa opowiadając gusła w które sami nie wierzą.


Jasne, a żeby to ich "definitywne wyjaśnienie" zgodziło się z obserwacjami musieli wykombinować istnienie ciemnej materii i ciemnej energii (której nikt na razie nie zaobserwował, ani nie zmierzył), bo inaczej obliczenia rozjeżdżały się im o jakieś drobne 93%.
Aha i jeszcze wymyślili teorię inflacji - zgodnie z którą po wielkim wybuchu wszechświat rozszerzył się w ułamku sekundy do niemal obecnych rozmiarów za nic mając sobie ograniczoną prędkość światła i teorię Einsteina.
To ja wolę na razie pozostać przy wersji, że to Pan Bóg stworzył świat w ciągu sześciu dni, a siódmego odpoczął (dzięki czemu Żydzi mają szabas, a my niedzielę).
odpowiedź
User
Artur
Dno w dodatku daleko od prawdziwej wiary
odpowiedź
<