SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Agora zwolniła 147 pracowników drukarni, rozmawia o sprzedaży maszyn. Więcej na pensje w Heliosie, mniej w „GW” i Gazeta.pl

W ramach zwolnień grupowych Agora pożegnała się ze 147 pracownikami drukarni w Pile i Tychach. Zakłady zostaną w najbliższym czasie zamknięte, a znajdujące się tam urządzenia sprzedane. - Na pewno na rynku drukarskim jest popyt na części do maszyn. Inne drukarnie, także z zagranicy, oglądają nasz park maszyn - informuje Agnieszka Sadowska z Agory.

Dołącz do dyskusji: Agora zwolniła 147 pracowników drukarni, rozmawia o sprzedaży maszyn. Więcej na pensje w Heliosie, mniej w „GW” i Gazeta.pl

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Media
Ludzie pracowali w drukarni i idą na bruk a polaczki jak zawsze "hehehe, brawo i dobrze" .Nie wiem z czego się matoły cieszycie - bo włoskie drukarnie przejmą zlecenia? Faktycznie trzeba ten naród pod butem trzymać, bo inaczej się sami wzajemnie wykańczają.
Gdy lata temu na bruk szły całe zakłady, firmy. Bezrobocie dopadało całe regiony. To ci sami dziennikarze którzy powoli sami idą na bruk, wtedy przekonywali, że to normalna sytuacja rynkowa. Teraz gdy ich dopada bruk....lamenty i powoływanie się na wyższe cele !


Czytać ze zrozumieniem nie potrafisz, jak większość tutaj analfabetów. To nie dziennikarze idą na bruk tylko pracownicy drukarni - tam nawet nie drukują tylko gazet, a oni z dziennikarstwem nie mają nic wspólnego.
10 13
odpowiedź
User
Jagna
To samo czeka Eurozet.


Sprzedaż maszyn drukarskich na cześci czy otwarcie Papa Diego?
14 0
odpowiedź
User
Tomek
Ale zarząd przytula z każdym rokiem więcej. Brawo!
23 0
odpowiedź
User
kornik drukarz
Wg stopki "GW" jest drukowana w Warszawie, Pile i Tychach. Czy to oznacza, że teraz będzie drukowana tylko w Warszawie i stamtąd rozwożona po całej Polsce?
9 0
odpowiedź
User
zwały
Sukces zwolnienia jesteśmy zawsze na topie!
8 0
odpowiedź
<