SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anita Gargas przechodzi z TV Republika do Telewizji Polskiej

Anita Gargas z początkiem września br. po sześciu latach przerwy wróci do Telewizji Polskiej. Na antenie TVP1 poprowadzi premierowy wieczorny program publicystyczny - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Anita Gargas przechodzi z TV Republika do Telewizji Polskiej

62 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Krzysiek
Wstyd dla TVP. Szczujnia PiS-owska udająca dziennikarstwo za kasę Polaków będzie szczuć na skalę ogólnopolską. I oni mówią o obiektywiźmie. Żenujące. Abonamentu nie zapłacę za badziewie przeszczepione z Republiki.
odpowiedź
User
prawnik
Poniżej przytoczyłem trzy pojęcia prawno-ekonomiczne, o których pomyślałem jako pierwszych na zasadzie szybkich skojarzeń. Jak uważacie, czy któreś z nich oddaje rzeczywistość pomiędzy TVR i TVP?

Unia personalna (łac. persona – osoba) – związek dwóch lub więcej państw posiadających wspólnego monarchę, prezydenta lub inny organ władzy, przy zachowaniu przez te państwa odrębności prawnej, politycznej, a niekiedy także ustrojowej.

Wrogie przejęcie (ang. hostile takeover) – proces uzyskania kontroli nad spółką poprzez nabycie jej akcji w liczbie wystarczającej do kontroli i zarządzania nią, który to proces nie zyskał akceptacji kierownictwa spółki przejmowanej i spotkał się z opozycją zarządu lub rady nadzorczej na którymkolwiek etapie.

Fuzja (ang. merger) – połączenie co najmniej dwóch przedsiębiorstw w jedno. Polega na wchłonięciu jednego przedsiębiorstwa przez inne lub utworzeniu z łączonych przedsiębiorstw zupełnie nowego przedsiębiorstwa

źródło: Wikipedia
odpowiedź
User
Maciej konserwatywny
Bardzo się cieszę, że jeszcze jedna profesjonalistka z TV Republika zasili Telewizję Polską! :) Warto ściągać ludzi z TV Republika, bo pracują tam bardzo dobrzy ludzie, profesjonaliści. TV Republika w ostatnich kilku latach była taka kuźnią talentów, ludzie, którzy tam się pojawiali, szybko wyrabiali się i byli bardzo dobrymi dziennikarzami. Z przyjemnością oglądałem ten kanał, kiedy TVP nie dawało się oglądać. Było tylko jedno ale: TV Republika to kanał płatny i jeśli ktoś korzysta na przykład tylko z telewizji naziemnej albo z pakietu socjalnego w kablówce, to tego kanału nie miał. Teraz w TVP tych dziennikarzy z TV Republika będzie mógł zobaczyć każdy chętny, bo TVP jest powszechnie dostępna! :D
odpowiedź
<