SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Eksperci krytycznie o pomyśle Jacka Kurskiego na narodowe badanie oglądalności. TVP „ma gorączkę, więc bije w termometr”

Zwiększenie liczby gospodarstw objętych badaniami wpłynęłoby korzystnie na ich miarodajność, ale Jacek Kurski zdaje się zapominać, że wszyscy na rynku funkcjonują w pewnej, akceptowanej rzeczywistości, która być może nie jest doskonała, ale w świetle badań mediów nietelewizyjnych Nielsen Audience Measurement nie wypada niekorzystnie. Przez lata TVP wspierała swój własny panel badawczy, co było źródłem jej ogromnych strat - pomysł Jacka Kurskiego na stworzenie narodowego instytutu badawczego komentują dla Wirtualnemedia.pl Jakub Bierzyński, Mateusz Galica i Maciej Niepsuj.

Dołącz do dyskusji: Eksperci krytycznie o pomyśle Jacka Kurskiego na narodowe badanie oglądalności. TVP „ma gorączkę, więc bije w termometr”

43 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
@iooi
po co badać oglądalność TVPis skoro nikt normalny już tego nie ogląda?

TVP PO skończyło się i już nigdy nie wróci. Nie przejmuj się i nie histeryzuj masz inne media do oglądania jak TVN PO, TVN PO 24 i TVN PO 24 BIS. Miłego oglądania

Przepraszam bardzo, ale z głównych programów informacyjnych oglądam od zawsze tylko Wydarzenia na Polsacie Wiadomości nie da się oglądać na trzeźwo i dlatego oglądalność leci na łeb na szyję. TVPis z przyzwyczajenia ogląda już tylko garstka emerytów i moherów rydzyka.


Nie obrażaj emerytów. Wiele osób odeszło na emerytury, żeby nie musieć w pracy mieć do czynienia z państwem PISIS .( Skądinąd do zbadania dla socjologa) .
odpowiedź
User
PYTANIE
Oglondajem moje okno na swiat TVN i TVN 24, czytaju gazetke wyborową i niuskwikka i wim że TVPISS nie warto oglondac.


A KOD to karzeł reakcji, yntelygencie?
odpowiedź
User
@Mi
Pan Bierzyński jako "ekspert" chodzący na marszy KOD-u jest chyba średnio obiektywny. Czy ktoś kto chodzi na marszy KODu będzie się obiektywnie wypowiadał o obecnej władzy ?

Uważasz, że marsz w obronie demokracji zaciemnia umysł, a wysłuchiwanie inwektyw wykrzykiwanych z chwiejącego się stołka przez zramolałego watażkę go zaciemnia? Ciekawe...
odpowiedź
<