SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ewa Bugała: na próby podważania moich kompetencji będą reagowali prawnicy Orlenu

Ewa Bugała, nowa dyrektor biura komunikacji korporacyjnej i rzeczniczki prasowej w PKN Orlen, stwierdziła, że w ostatnich dniach pojawiła się fala nieprawdziwych informacji o niej. - Działania mające na celu podważenie moich kompetencji i wizerunku spotkają się z odpowiednią reakcją naszych prawników - zapowiedziała. Po tym jak została skrytykowana przez wielu dziennikarzy, zaznaczyła, że miała na myśli jedynie kierowane wobec niej groźby i oszczerstwa.

Dołącz do dyskusji: Ewa Bugała: na próby podważania moich kompetencji będą reagowali prawnicy Orlenu

44 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bart
Z całym szacunkiem, ale ten biogram wpisany w CV to są 3-4 pozycje, wliczając w to staże. Funkcję rzecznika jestem w stanie zrozumieć, nie takie awanse miały i mają miejsce, ale stanowisko dyrektora? :(
33 9
odpowiedź
User
bartszew
Stonoga wszystko przewidział.
24 10
odpowiedź
User
lol
w TVN nepotyzm jest taki sam.... wszędzie jest tak samo.....
16 25
odpowiedź
User
prawnik
Na szczęście nie jestem prawnikiem Orlenu. I nie muszę się mierzyć z zadaniem obrony kompetencji Pani Ewy Bugały przy użyciu środków prawnych.

Wierzę jednak, że Koledzy z Orlenu są fachowcami absolutnie najwyższej klasy światowej!
I mimo trudów i przeciwności procesowych ze strony pełnomocników pozwanych (którzy z pewnością podniosą argumenty: prawdziwości zarzutu, dopuszczalnej krytyki osób publicznych i wolności słowa), podołają postawionemu przed nimi zadaniu!
38 9
odpowiedź
User
rynienka
w TVN nepotyzm jest taki sam.... wszędzie jest tak samo.....

W TVN mogą pracować same Prokopy, Miszczaki i Wernery. To firma prywatna i zatrudnia kogo chce. W przeciwieństwie do TVP i Orlenu.
40 9
odpowiedź
<