SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Już 192 tys. subskrybentów cyfrowych „Gazety Wyborczej”. „Widać, że prawdziwe dziennikarstwo jest potrzebne”

Liczba subskrypcji cyfrowej wersji „Gazety Wyborczej” (Agora) na koniec maja wynosiła 192 tys., o 22 tys. więcej niż na koniec ub.r. - Docieramy teraz do największego od lat grona czytelników. Widać z tego, że prawdziwe dziennikarstwo jest dziś potrzebne - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Jerzy Wójcik, wydawca dziennika.

Dołącz do dyskusji: Już 192 tys. subskrybentów cyfrowych „Gazety Wyborczej”. „Widać, że prawdziwe dziennikarstwo jest potrzebne”

29 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Paweł Szefernaker
Pierwsza zmiano, przypominam, że w komentarzach macie jeszcze więcej pisać o Sorosie, Papa Diego i kinach Helios. Agory wprawdzie nie zabijecie, ale spuścicie z trzewi trochę goryczy.
17 19
odpowiedź
User
Piotr
"Przełomowe dla wyników w obszarze cyfrowym jest też wyraźniejsze postawienie na prenumeratę autoodnawialną. W ten sposób Wyborcza.pl zyskuje coraz większe grono stałych czytelników"
Odnawiałem prenumeratę już trzykrotnie (ostatnio na rok) i nigdy nie skorzystałem z opcji autoodnowienia. Oferta dla człowieka z ulicy była zawsze lepsza, niż ta super oferta dla wiernego czytelnika. Tak więc trzy razy wykupywałem nowe prenumeraty. To się nazywa brak szacunku, żeby nie powiedzieć dosadniej - dojenie raz upolowanego frajera.
Ale może oczekiwanie odrobiny klasy i szacunku ze strony spółki medialnej to zbyt wiele?
13 1
odpowiedź
User
adam mazur
Jeśli są promocje prenumeraty to warto skorzystać ale 19,90 zł w życiu bym nie dał, bo niby za co np za wywiad z Wieniawa na 3 strony w świątecznym wydaniu albo za milionowy tekst o pedofilii w kościele?
15 3
odpowiedź
User
marin
Faktycznie. Wywiad ze zmarłą lata temu osobą to "prawdziwe dziennikarstwo".
18 5
odpowiedź
User
walter
Z tym prawdziwym dziennikarstwem nieźle zaszaleli. Obecnie brak jest dziennikarzy w wszystkich krajach, a większość wydawanych u nas "gazet" to gadzinówki.
12 5
odpowiedź
<