SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rada Etyki Mediów: TVP Info naruszyło zasady, nie chcąc Jacka Karnowskiego w „Studiu Polska”

W ostatnim wydaniu „Studia Polska” w TVP Info jako przedstawiciel Związku Miast Polskich miał gościć prezydent Sopotu Jacek Karnowski. Redakcja poprosiła jednak o wyznaczenie innej osoby. Karnowski zawiadomił o tym Radę Etyki Mediów, która oceniła, że pracownicy stacji w oczywisty sposób naruszyli zasady etyki mediów.

Dołącz do dyskusji: Rada Etyki Mediów: TVP Info naruszyło zasady, nie chcąc Jacka Karnowskiego w „Studiu Polska”

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Janusz I
Taki kudłaty z nowoczesnej byłby dla was dobry?
11 10
odpowiedź
User
ani grosza
Do Jarosława Kaczyńskiego! Panie Prezesie, czy nie widzi Pan jak degradowane i po prostu niszczone jest nasze wspólne dobro - Telewizja Publiczna? Półtora roku rządów Jacka Kurskiego w TVP to degrengolada TAI, upadek głównych anten, brak jakichkolwiek świeżych pomysłów, katastrofalny spadek oglądalności i monstrualne zadłużenie spółki. Szalony, nieudolny, ale zakochany w sobie narcyz niszczy to, co Polacy wspólnie budowali od kilkudziesięciu lat. Wiem, że tylko od Pana zależy, kto będzie rządził TVP. Proszę zmienić prezesa. Odpowiedzialność za los TVP spada również na Pana.

Nie zmienić prezesa, tylko na koniec rządów wiedząc, że przegra się wybory rozmontować i zlikwidować TVP . Wielkim plusem obecnej kadencji jest pokazanie, że media państwowe to jest żałosny podnóżek władzy który wykona każde polecenie i jeszcze za to społeczeństwo płaci. Jeżeli obecna władza pozostawi TVP wiedząc, że przegrywa to dostanie od niej mocno po d...ie , bo podnóżek będzie miał nowego Pana.
Każdy kto popełnia fatalny błąd przejmując media państwowe zamiast je zlikwidować działa na szkodę suwerena.
10 8
odpowiedź
User
halinka
REM to jakiś sztuczny twór zajmujący się tylko tymi sprawami, które jej podpasują. Moja znajoma została opluta przez pewien tytuł z imienia i nazwiska, a nikt z redakcji nawet do niej nie zadzwonił, aby przedstawiła swoje stanowisko w opisywanej sprawie. Wytoczyła proces tutyłowi, wygrała w II instancji i powiadomiła REM. I co zrobiła REM? Mimo, ze naruszenie etyki dziennikarskiej było ewidentne, REM ją olała. Baniewicz ją ciągle zbywał, a reszta " nic nie wiedziała". Takie to standardy etyczne reprezentuje ta cała rada.
14 8
odpowiedź
User
kozanostra1992
Co jak co, ale p. Karnowski już za długo rządzi Sopotem i wygląda jak taki 1 aktorzyna z serialu "Dwie strony medalu" (emitowanego dekadę temu w TVP), który jest teraz dyrektorkiem w TVP3 KIelce... tzn. ten aktorzyna, nie serial! :p

Swoją drogą, to ciekawe, że nazywa się tak samo jak pewien publicysta o zupełnie odmiennych poglądach...
8 8
odpowiedź
<