SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Libresse w kampanii walczy ze stereotypami na temat waginy (wideo)

Firma Bodyform w najnowszej kampanii marki podpasek Libresse prowadzonej pod hasłem „Viva La Vulva” podejmuje walkę ze stereotypami na temat żeńskich genitaliów. Chce sprawić, by kobiety czuły się dumne i nie czuły wstydu mówiąc o intymnych częściach swojego ciała.

Dołącz do dyskusji: Libresse w kampanii walczy ze stereotypami na temat waginy (wideo)

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
xxx
"...naturalnym procesem fizjologicznym, dlatego też pokazywanie krwi na podpaskach nie powinno wzbudzać odrazy." Mam nadzieję, że w końcu ktoś zacznie pokazywać tak jak trzeba reklamy na biegunki czy wymioty. A kto nie będzie chciał oglądać takich reklam, ten faszysta, wstecznomyślący, średniowiczny etc.
15 8
odpowiedź
User
klara nieslen
Piękny artystyczny spot, lecz z samą ideą bym się nie zgodziła. To nie kwestia stereotypów i tabu, lecz poczucia intymności. To jest dla mnie naturalny proces fizjologiczny, którym niekoniecznie trzeba epatować. Nic co ludzkie nie jest nam obce, ale też kultura wykształciła w nas poczucie smaku.
12 8
odpowiedź
<