SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Magdalena Różczka ambasadorką biżuterii Savicki

Aktorka Magdalena Różczka będzie reklamować marki jubilerskiej Savicki. W ramach współpracy zaprojektowała jej autorską kolekcję.

Dołącz do dyskusji: Magdalena Różczka ambasadorką biżuterii Savicki

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
dan_
Magdalena Różdżka została także twarzą centrum handlowego z Gliwic "Forum". Zastąpiła Gosię Sochę.
8 9
odpowiedź
User
omg
Firmy nie znacie a się mądrzycie. Zamawiałem u nich w Lublinie pierścionek, moim zdaniem zasługują na taką reklamę, jakość nieporównywalna z żadną sieciówką...
10 14
odpowiedź
User
Adam
Znam firmę i jakość jak jakość też można byłoby oczekiwać lepszej za tą cenę. Niestety terminy prawie zawsze przeciągnięte. Moi znajomi mieli duże problemy z obrazkami i terminowym odbiorem. Jak się później okazuje rzeczy zamawiają jak wszystkie sieciówki w tych samych dużych firmach profukcyjnych. Wystarczy abyś omg zobaczył loga wybite na swoich wyrobach przez Urząd Probierczy i wtedy możesz się wypowiadać.
12 9
odpowiedź
User
LUB
Niestety firma nie ma dobrej opinii w Lublinie. Nie są to też jednostkowe negatywne opinie. Teraz w Wawie też trochę ludzi ze sobą się spotyka ze starych włości i wniosek nasuwa się konkretny za dużo marketingu i za duże aspiracje do możliwości, arogancji i zadufania Pana S. Jeśli mówimy o tym na portalu mediów to ktoś powinien odrobić lekcję z marketingu bo w w/w firmie jest tylko jedna interpretacja słowa marketing=reklama. Inne elementy 4P z definicji marketingu nie istnieją.
11 9
odpowiedź
User
dick
Kontrakt jednego sezonu. Powodzenia na Magdy i życzę powodzenia, a przy kolejnym kontrakcie proponuję odrobić lekcje zanim podpisze się kontrakt z marką o znikomej wartości marketingowej. Biorąc pod uwagę powyższe komentarze i opinię środowiskową, na miejscu gwiazd zadbałbym bardziej o swój wizerunek.
10 9
odpowiedź
<