SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mury stawiane słowami - o „barbarzyńcach”, „kodomitach” i „ubywatelach” w relacjach TVP Info i TV Republiki (opinie)

„Barbarzyńcy”, „UBywatele”, „KODomici” to określenia skandaliczne i nie mieszące się w standardach etyki dziennikarskiej. Taka retoryka podgrzewa jedynie temperaturę sporu politycznego i pogłębia istniejące podziały tak w społeczeństwie, jak i samym środowisku dziennikarskim - komentują dla portalu Wirtualnemedia.pl prof. Wiesław Godzic, Jarosław Kurski, Dariusz Ćwiklak i Tomasz Pietryga.

Dołącz do dyskusji: Mury stawiane słowami - o „barbarzyńcach”, „kodomitach” i „ubywatelach” w relacjach TVP Info i TV Republiki (opinie)

65 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
sam
pogubiło sie bugałowe dziecko, pisze jak jej każą , mówi co jej piszą, tylko miny robi własne...
28 18
odpowiedź
User
zenada
Powołać się w ocenie na zdanie GW i Newsweeka to trąci tragifarsą.

Widać i czuć, że blondi;-)
18 21
odpowiedź
User
umiarkowany i rozsądny
Uderz w stół...
17 8
odpowiedź
User
ku pamięci
Elżbieta Bieńkowska (51 l.) jeszcze jako wicepremier mówiła : – 6 tys. zł! No tylko złodziej, albo idiota za tyle pracuje – podsumowała Bieńkowska miliony Polaków, którzy o sześciu tysiącach złotych mogą tylko marzyć. Ciężko pracują od świtu do nocy za pensje znacznie niższe.- Ku pamięci oburzonych!!!!
22 24
odpowiedź
User
gość
a co te pachołki PO robiły gdy używane były pogardliwe określenia typu ciemnogród i mohery

Hlebowicz to ty ?
19 15
odpowiedź
<