SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wybór prezesa Polskiego Radia pod koniec października. Nie będzie konkursu

Nowy prezes Polskiego Radia zostanie powołany w ostatnim tygodniu października. - W momencie, kiedy będziemy mieli decydować o tym, kto zostanie stałym prezesem zarządu Polskiego Radia, każdy członek Rady Mediów Narodowych będzie mógł zgłosić kandydatów do tej funkcji. Kandydaci będą zaproszeni do nas na rozmowę i będzie coś w rodzaju konkursu ofert, a nie konkursu w sensie ścisłym, jak było poprzednio - tłumaczy Wirtualnemedia.pl Krzysztof Czabański, przewodniczący Rady Mediów Narodowych.

Dołącz do dyskusji: Wybór prezesa Polskiego Radia pod koniec października. Nie będzie konkursu

21 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Olo
Dzisiaj Trójki nie da się słuchać!! Co tam się dzieje? Co za wyjce tam puszczają... takiego gniota wychodowaliście że szok !!
34 14
odpowiedź
User
Słuchacz
Tak wygląda przejrzystość RMN - "Umiem coś tam coś tam. Znam tego i tamtego. " Brawo !!! O to chodziło!!!
31 8
odpowiedź
User
Słuszną linię ma nasza partia
Wiecie rozumiecie , konkursu nie będzie , wybierzemy najlepszego kandydata zgodnie z linią partii , pan Czabański z wieloletnim stażem w PZPR ma duże doświadczenie w doborze kadr.
22 8
odpowiedź
User
Gość X
Prezesem znów Stanisławczyk.
14 14
odpowiedź
User
Gość X
Wywalić Piotra Metza to dyr Trójki od 2016 roku. Lewactwo w PR III ma się świetnie, zero promocji Polskich zespołów z różnych zakątków kraju. Tylko promuje na okrągło zagraniczne firmy wydawnicze. Czy to jest ta „Dobra Zmiana@??


Piotr Metz to bardzo dobry dziennikarz i szkoda się go pozbywać. Kto jak nie on potrafi w ciekawy sposób mówić o zagranicznych płytach dając wywiady i inne elementy. Tomek Żąda może go zastąpić w Polskim Topie Wszechczasów, ale nie w ogólnym Noworocznym.
10 28
odpowiedź
<