SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dariusz Pieróg za Artura Andrusa gospodarzem „Powtórki z rozrywki” w Trójce

Dariusz Pieróg, dotychczasowy wydawca „Powtórki z rozrywki” w radiowej Trójce, zostanie drugim prowadzącym tę audycję - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Zastąpi Artura Andrusa, który pożegnał się z rozgłośnią na początku listopada.

Dołącz do dyskusji: Dariusz Pieróg za Artura Andrusa gospodarzem „Powtórki z rozrywki” w Trójce

43 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Krycha z Wałbrzycha


Rozrywka zdecydowanie jest za mało patriotyczna. Tak myślę, towarzysze!

No właśnie, za mało patriotyczna. Bardzo dobrze to ująłeś. I właśnie dlatego trzeba Trójkową rozrywkę "przewietrzyć".
12 17
odpowiedź
User
Krycha z Wałbrzycha


Rozrywka zdecydowanie jest za mało patriotyczna. Tak myślę, towarzysze!

No właśnie, za mało patriotyczna. Bardzo dobrze to ująłeś. I właśnie dlatego trzeba Trójkową rozrywkę "przewietrzyć".
12 17
odpowiedź
User
Złoty noc-nick
Dobra decyzja, ale nie do końca. Dostrzegam brak rewolucyjnej czujnosci. Oczekiwałbym od nowoczesnej, konserwatywnej Trójki zamiast kontynuacji lewackiej powtórki z rozrywki (trzeba pamiętać, co i kogo oni tam czasami powtarzają) nowych dzieł zebranych autorstwa niedoscignionych: Pietrzaka, Wolskiego, Ogórek i przezabawnych, niespotykanie inteligentnych pogadanek posłanki Piotrowicz. No i oczywiście więcej biskupów. Stacja bez kazań biskupów od razu schodzi na psy, czyli lewackie, antypolskie i totalne manowce. Ponadto rockowa muzyka anglojęzyczna powinna raz na zawsze zniknąć z polskiego radia. Wsłuchajcie się redaktorzy w słowa tych piosenek! Czy nikt nie zna języka angielskiego? Czy oni spiewaja o naszych polskich sprawach?Muzyka kościelna, patriotyczne, religijne pieśni i disco polo to jest to, czego Suweren oczekuje. Redaktorzy, nie zatrzymujcie się w pół drogi. Usuwajcie złogi dalej!
22 15
odpowiedź
User
Krycha z Wałbrzycha
Potwierdzam, że to autentyczny wpis naszej funkcjonariuszki partyjnej. Mimo nawału zajęć w Korei Płn.

Ale z ciebie skompromitowany błazen.Najpierw z Macieja zrobiłeś właściciela hurtowni wentylatorów, mimo iż Maciej tej hurtowni nie ma, a teraz ze mnie próbujesz zrobić mieszkankę Korei, mimo iż od urodzenia mieszkam w polskim Wałbrzychu.

Napiszę dużymi literami, choć wątpię, by to do ciebie dotarło: NIE WYKURZYSZ MNIE STĄD!!!

Przez kilka miesięcy ukrywałam się pod nickiem Baba Jaga (i poprosiłam Macieja, żeby mnie nie sypnął). Nikt z was, lewaków, nawet się nie domyślił, że Baba Jaga to byłam ja, hahahahahahhaha! Ale teraz powracam do swojego pierwotnego nicka, żeby udowodnić, jestem niezłomna i nie tylko nie dam się stąd wykurzyć, ale nawet nie dam się wykurzyć ze swojego nicka!
12 18
odpowiedź
User
Giewk
My słuchacze rójki chcemy z powrotem redaktora Andrusa!!!!!!!
11 24
odpowiedź
<