SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Roszady w naTemat.pl: odchodzą Gierszewski i Luty, dołączają dziennikarki i managerowie, będzie nowy serwis tematyczny

Z redakcji naTemat.pl odchodzą dziennikarze Mariusz Gierszewski i Paweł Luty, natomiast dołączają Małgorzata Gołota, Justyna Bakalarska, Anna Wiśniewska, Urszula Schwarzenberg-Czerny i Katarzyna Kasprzyk. Portal zatrudnia też kolejne osoby do zespołu sprzedaży i redaktora naczelnego nowego serwisu tematycznego, który zostanie uruchomiony na początku przyszłego roku.

Dołącz do dyskusji: Roszady w naTemat.pl: odchodzą Gierszewski i Luty, dołączają dziennikarki i managerowie, będzie nowy serwis tematyczny

20 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Łukasz
NaTemat - serwis w głównej mierze oferujący przegląd Twittera, oraz autorskie artykuły pisane przez ludzi, którzy o opisywanej materii dowiadują się głównie post factum, z komentarzy pod tekstami, w których czytelnicy punktują indolencję autorów. Do tego tabloidowe zagrywki, w rodzaju wałkowania Przybylskiej, albo "publicystyka międzynarodowa" na poziomie tekstów "Rosja to wrzód Europy". Na koniec - bolączka wszystkich low-cost mediów, ale tutaj wyniesiona na wyżyny żenady, czyli kompletny brak redakcji i korekty, skutkujący tekstami, które pogrążyłyby autorów na egzaminie gimnazjalnym.

Redakcja to zbieranina półamatorów, których największą wartością dla Machały są niskie koszty utrzymania.

Że rośnie traffic i przychody? Najlepiej w Polsce sprzedaje się Fakt.
18 11
odpowiedź
User
R
Panie redaktorze - gubi Pan literki - dość mocno bije po oczach. "(...) do Spidersweb.pl", a także "Mamadu.pl".
Natemat.pl - wyczuwam początki bardzo solidnej Grupy Wydawniczej. Powodzenia!
10 9
odpowiedź
User
mkkafe
"Serwis, który o opisywanej materii dowiaduje się post factum". Boskie - powinien się dowiadywać przed faktami i opisywać fakty zanim się staną faktami. Czy krytykując innych można uniknąc manifestacji całkowitego kretynizmu?
11 11
odpowiedź
User
Tomasz Machała
Lubię WirtualneMedia za kilka rzeczy, między innymi za komentarze. Zawsze przewijając je mam wrażenie jakbym czytał ASZdziennik. A to jeden z moich ulubionych serwisów.
8 14
odpowiedź
User
rotejszyn
nowe osoby powinny wypytać, czemu ciągle stamtąd ktoś odchodzi... albo same szybko się przekonają
12 8
odpowiedź
<