SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Gazeta Wyborcza” z największym spadkiem, „Fakt” liderem sprzedaży w marcu

W marcu br. liderem średniej sprzedaży ogółem wśród dzienników ogólnopolskich był „Fakt”. Na drugie miejsce awansował „Super Express”. Największy spadek zanotowały „Gazeta Wyborcza” i „Rzeczpospolita” - wynika z analizy portalu Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: „Gazeta Wyborcza” z największym spadkiem, „Fakt” liderem sprzedaży w marcu

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
prawnik
Dzisiaj otworzyłem to ścierwo (dokładnie Wysokie Obciachy) i czytam, że w Polsce kobiety są bite, mało zarabiają, a Polska to kraj odradzającego się faszyzmu. Ryży śmieć odleciał na dobre w swoich insynuacjach.


Oddychaj głęboko i wyobraź sobie, że opisała to Gazeta Polska, a nie GW. Wówczas zapewne powiedziałbyś, że w tekstach jest sporo racji.

Zbyt dużo procesów widziałem, bym mógł powiedzieć, że problem przemocy w rodzinach jest marginalny. Nie jest. Po prostu "znętów" (slangowa nazwa na sprawy o znęcanie się nad członkiem rodziny) jest dużo.

Spraw, w których kobieta zarabia najniższą krajową, a pracodawca (pracodawczyni) i tak jej tej kwoty uczciwie nie płaci, też jest dużo.

Spraw dotyczących pobić z podłożem opartym na niechęci do innych grup i narodów też trochę jest (nie są masowe, jak przemoc w rodzinie, ale się zdarzają).

Oczywiście, zawód może mi przesłaniać percepcję, ale obawiam się, że nie jesteśmy tacy dobrzy, jak nam się wydaje.
odpowiedź
User
Jesteś Zwycięzcą
Czas najwyższy skorzystać z porad "kołczów" i "hjumaneresorsysmenedżererek".
Skończył się "kapitał relacyjny" w urzędach i spółkach państwowych. Może warto - w tym tak trudnym czasie - pojechać na roczną wycieczkę dookoła świata albo wybrać się na studia embiej?
Zresztą red. Gadomski, z pewnością, ma całą paletę ekonomicznych rad.
odpowiedź
User
tom
Przede wszystkim Wyborcza to nie gazeta, tylko narzędzie agitacji. W ostatnich dniach wyciekł wewnętrzny e-mail w sprawie przygotowanego materiału o matkach narzekających na życie w Polsce. Okazało się, że matki były prawdziwe, ale miały mówić z kartki tekst napisany przez redaktorki. Szkoda słów na takie manipulacje.
odpowiedź
<