SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Superwizjer” TVN: nie zapłaciliśmy za organizację urodzin Hitlera pokazanych w reportażu, oskarżony mógł kłamać

Mateusz S., jeden z organizatorów opisanych w reportażu „Superwizjera” TVN obchodów urodzin Adolfa Hitlera, zeznał, że otrzymał 20 tys. zł na organizację tego wydarzenia od osób nalegających, żeby uczestniczyła w tym dziennikarka TVN (ukrywała się pod fikcyjną tożsamością). Redakcja „Superwizjera” zaprzeczyła, jakoby ktokolwiek z ekipy programu przekazał pieniądze S. Zwraca uwagę, że mężczyzna jako podejrzany mógł składać nieprawdziwe wyjaśnienia.

Dołącz do dyskusji: „Superwizjer” TVN: nie zapłaciliśmy za organizację urodzin Hitlera pokazanych w reportażu, oskarżony mógł kłamać

35 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Chore media
Kiedyś Mysia, dziś Wiertnicza i Czerska...
Ku przypomnieniu! Podczas jakiej to imprezy "dziennikarze" z TVN24 podrzucali puste butelki i jedzenie, na śmietniki w okolicach skoszarowanych oddziałów policji ????
Chłopaki i dziewczyny z TVN24 :P
Dla innych warto sprawdzić "filmik" nagrany w tramwaju(poznań) jak to "faszyści" gnębili jakiegoś tęczowego...dziwnym trafem nagrywali wszystko na komórkę i ci "faszyści" tego nie dostrzegli ?!?!?!!?
84 13
odpowiedź
User
Bruner
Za dwa tygodnie mam urodziny, może TVN sypnie groszem.
64 13
odpowiedź
User
Darnok Sly
Dokładnie to twierdziła by stacja, która zapłaciła za tą prowokację ;)
56 10
odpowiedź
User
Babcia Władzia
Pisuarom nie poszło w wyborach więc przyszedł czas na gnojenie opozycyjnych mediów, to było do przewidzenia.
19 76
odpowiedź
User
ola
Masakra jakaś, to jest chore. Weszłam na wPolityce, przeklejam część artykułu: "Z naszych ustaleń wynika, że fakt wręczenia pieniędzy przez tajemniczego mężczyznę został potwierdzony także przez inne źródła niż tylko zeznania Mateusza M. Śledczy przesłuchali już kilkadziesiąt osób. Z zeznań świadków wynika, że cała operacja mogła być dobrze zaplanowana prowokacją, a bogata korespondencja dziennikarki Anny Sobolewskiej z Mateuszem S. została zabezpieczona przez śledczych.
60 12
odpowiedź
<