SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

W Trójce znów Wojciech Ossowski, niebawem cykl reporterski i premiery teatralne. Lista Przebojów wróci po audycie

Na antenę radiowej Trójki wrócił Wojciech Ossowski ze swoimi „Ossobliwościami muzycznymi”. Katarzyna Kłosińska debiutuje z nową audycją, a Michał Żakowski z cyklem „Świat i ludzie”. Wkrótce na antenie usłyszymy Gaję Kuroń, a w sierpniu ruszyć ma też nowy reporterski format - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Nie wytracamy tempa - mówi nam dyrektor stacji Kuba Strzyczkowski.

Dołącz do dyskusji: W Trójce znów Wojciech Ossowski, niebawem cykl reporterski i premiery teatralne. Lista Przebojów wróci po audycie

68 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
pablo
Robić audyt do czegoś co jest tak naprawdę zabawą... Ludzie naprawdę nie mają co robić w tym kraju...
odpowiedź
User
Gość X
Audyt listy to strata czasu.
Powinna lecieć bez przerwy i wrócić powinien mimo to Marek Niedźwiecki, inaczej lista NIE MA racji bytu.
Ossowski znowu? Lepsza jest Anna Szewczuk, a ponadto Kuba Borysiak z Marią Baliszewską.
odpowiedź
User
BRAK SŁÓW
Ten dyrektor choć raz posłuchał kiedyś co wynika z tego tempa, kiedy
np. ciennikarz Łukawski wiadra wazeliny podlewa Rożkowi? Co to ma znaczyć, kiedy Marcinek Łukawski ustawicznie zapowiada, że na pytania będzie odpowiadał doktor Rożek czy doktor Tomasz ?

Wie ilu słuchaczy jest albo może być nieświadomych, że to nie jest lekarz, a tylko fizyk, który ma stopień naukowy z fizyki, w dodatku uzyskany prawie dwie dekady temu? Rożek rozwija się.... naukowo w mediach?

Łukawski nie wie, że słowo doktor ma nie tylko jedno znaczenie i wprowadza w błąd opinię publiczną tak przedstawiając Rożka? Taka manipulacja informacjami jest niedopuszczalna, bo temu fizykowi słuchacze zadają poważne medyczne pytania, a ten w swoim kosmicznym zadufaniu nie tylko nie prostuje, że nie jest lekarzem, ale pseudonaukowo na nie odpowiada.

Wystarczy posłuchać odpowiedzi na zadawane pytania, żeby przyznać, że ten "ogarniający" wszystkie tematy to raczej celebryta popularnonaukowy, który w swoich odpowiedziach osiąga poziom kosmicznego absurdu, ciennikarz Łukawski poziom kosmicznego wazeliniarstwa i niewiarygodności, a nie reagujący na taką sytuację dyrektor Strzyczkowski poziom kosmicznej żenady w "odnawianiu" anteny.
Szkoda tylko całego zespołu LP3 i przykro słuchać, kiedy profesjonalistów dziennikarstwa rugują z anteny jarmarczne miernoty bez szacunku dla słuchaczy.

P.S. O "radiowym" głosie Rożka nawet nie wspominam.
odpowiedź
<