SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

UOKiK: Vectra może kupić Multimedia Polska bez sieci w 8 miastach

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zgodził się, żeby Multimedia Polska została kupiona przez Vecrtę. Warunkami jest sprzedaż sieci tej pierwszej firmy w 8 miastach oraz umożliwienie klientom w 13 innych miastach zmiany operatora bez żadnych kosztów. - Strony dążą do szybkiego zamknięcia transakcji i spodziewamy się, że powinno to nastąpić w najbliższym czasie - zapowiada Vectra.

Dołącz do dyskusji: UOKiK: Vectra może kupić Multimedia Polska bez sieci w 8 miastach

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
U-ważny
„...zakres i charakter zastrzeżeń wsparty tak silną argumentacją z naszej strony ulegnie istotnemu zmniejszeniu” - mówi prezes Vectry, a ja nic nie rozumiem. Znaczy na razie vectra bardzo się nie zgadza z decyzją UOKiK, a potem raczej się zgodzi?


Zanim się coś napisze, może najpierw należy przeczytać tekst ze zrozumieniem: cytowany tekst jest fragmentem wywiadu prezesa Vectry z maja 2019 :)
1 0
odpowiedź
<