SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Porzucił "Gazetę Wyborczą" dla szkoły. Orliński: nie ma działu HR, wszystkie interakcje są z ludźmi

Wojciech Orliński ponad rok temu zrezygnował z pracy w mediach i poświęcił się nauczaniu chemii w szkole. Jak ocenia zmianę? - Życie w korporacji to mnóstwo mikrowojenek. W szkole jest płaska hierarchia. Nie ma kto z kim wojować - zaznacza.

Dołącz do dyskusji: Porzucił "Gazetę Wyborczą" dla szkoły. Orliński: nie ma działu HR, wszystkie interakcje są z ludźmi

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Adam
Trochę kuriozalny ten wywiad. Brak wojenek w szkole? Może w tej prywatnej, w której Orliński pracuje. Ale niech przeniesie się do przeciętnego publicznego liceum, najlepiej na prowincji, i tam niech próbuje nie dać się wciągać w uroczystości upamiętniające żołnierzy wyklętych, to zobaczy, czym są wojenki w szkole i donosy części kadry usłużnej władzy. A niech nie tylko nie daje się wciągać, ale niech zaprotestuje przeciwko fałszowaniu historii! Chociaż jako nauczyciel chemii ma pewnie na to wywalone, on tylko robi antyszurską lekcję o szczepieniach przeciw koronawirusowi w prestiżowym prywatnym liceum w dużym mieście i nie dostaje za to bury od prestiżowego dyrektora, bo żaden z uczniów nie ma szurotaty, który popędzi że skargą. Kuratorium to sprawa dyrekcji, mnie nie dotyczy? Zabawne. A konflikt między zarządem Agory a redaktorami naczelnymi to była sprawa szeregowych dziennikarzy?
odpowiedź
User
Fighterka
Wojenki są wszędzie, w domu też, także takie bajki to między książki
odpowiedź
User
Tersert
Jak w ogóle można pracować tyle lat w korpo, męczyć się i nie mieć odłożonych pieniędzy, aby być rentierem? Przymus wstawania rano w tym wieku charakterystyczny jest dla klasy robotniczej raczej.
odpowiedź
<