SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wojciech Reszczyński i Robert Tekieli z szansami na stanowisko dyrektora PR1

Kandydatami na stanowisko dyrektora i redaktora naczelnego Programu I Polskiego Radia są Wojciech Reszczyński i Robert Tekieli. Zarząd Polskiego Radia prowadzi z nimi rozmowy, ale decyzji jeszcze nie podjęto - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Wojciech Reszczyński i Robert Tekieli z szansami na stanowisko dyrektora PR1

29 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych
Dla mnie najważniejsze jest, żeby w Jedynce nie zniszczono tego, co udało się stworzyć Rafałowi Porzezińskiemu. Jedynka powinna zachować swój konserwatywny charakter. Jest to rozgłośnia Polskiego Radia, której da się słuchać o różnych porach i sprawia to przyjemność. Wielu wartościowych prowadzących, ciekawe audycje, ciekawe treści, informacja, publicystyka, lektury, słuchowiska, ciekawi goście, a wszystko oprawione dobrze dobraną muzyką. Po prostu kwintesencja tego, czym prawdziwe radio być powinno. Wprowadziłbym może jeszcze parę kosmetycznych zmian w Jedynce, ale ogólnego charakteru tej rozgłośni nie powinno się ruszać, bo jest wreszcie taki, jaki być powinien. Prawdomówna, konserwatywna, respektująca katolicki i patriotyczny system wartości - taka jest Jedynka i taką Jedynkę kocham całym sercem!

Trudno mi powiedzieć, którego z tych dwóch kandydatów widziałbym na stanowisku dyrektora Jedynki. Zapewne będą musieli przedstawić swoją wizję działań w Jedynce. I powiem krótko: niech wygra lepszy!

PS. Napisałem merytoryczny wpis, który odnosi się do treści artykułu! W odróżnieniu od lewackiego podszywacza, nie zatruwam tego forum wpisami o hurtowniach, dmuchawach itp.
80 37
odpowiedź
User
słuchacz
Oddać nienawistnikom (polecam zwłaszcza pełne jadu i spokoju (!) felietony W. Reszczyńskiego w Polskim Radiu 24 - są na stronie internetowej) rządy nad programami PR. Świetny pomysł.
25 30
odpowiedź
User
plus
jedyny plus takiej decyzji to taki, że WR w końcu zwolni etat w trójce, w ramach którego robił jedną marną audycję
24 56
odpowiedź
User
słuchacz
Słuszną linię ma nasza partia.
26 9
odpowiedź
User
!
Na szczęście, jeszcze, można tego nie słuchać. Kiedy na rogach ulic, w biurach, sklepach, a nawet w prywatnych domach obowiązkowo zostaną zainstalowane szczekaczki ( a ich wyłączenie będzie karane) sytuacja znacznie się pogorszy...
21 13
odpowiedź
<