SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Najniższa w historii sprzedaż „Gazety Wyborczej”, tylko 93 tys. egz.

Liderem średniej sprzedaży ogółem wśród dzienników ogólnopolskich w maju br. był „Fakt”. Wszystkie dzienniki odnotowały spadki, a najwięcej straciła „Gazeta Wyborcza”, której wynik obniżył się do najniższego poziomu w historii - wynika z analizy portalu Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Najniższa w historii sprzedaż „Gazety Wyborczej”, tylko 93 tys. egz.

44 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gość 5
Ostatnie zmiany jakie zaszkodziły to cienka gazeta, cena, redukcja stron regionalnych do jednej np.(Bydgoszcz,Szczecin) czasami dwa trzy artykuły i reklama to jakiś dramat jak szuka się informacji lokalnych, przez to klient kupuje dzienniki Polskapress.
94 54
odpowiedź
User
Mix
Format też do bani.
69 42
odpowiedź
User
Egon Olsen
trochę martwi mnie sprzedaż "Rzepy", ale niestety było to przewidywalne. Neutralność to duży atut, ale musi być też wyrazistość, a tego w gazecie brak.
51 30
odpowiedź
User
jasna sprawa
Przecież było jasne, że od rozwinięcia się informacyjnego Internetu dzienniki nie mają już racji bytu. Stały zjazd. Tygodniki też przyjdzie żegnać. Szansę ma jedynie bla, bla, bla typu Fakt (na działce, gdzie zasięg kiepski), tygodnik plotkarski dla kobiet i specjalistyczne miesięczniki, żeby było co u fryzjera, stomatologa czy mechanika samochodowego co poczytać.
GW dodatkowo przyspiesza proces przez prowadzenie polityki przez progresywną dzieciarnię, a potencjalny odbiorca tego przekazu jest w wieku licealno-studenckim i jego papierowe gazetki (i to za grubą forsę) nie interesują.
59 13
odpowiedź
User
neon
Najgorsza gazeta.Dopóki była finansowana przez poprzedni rząd to istniała. ALE KONIEC
97 26
odpowiedź
<