SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Najniższa w historii sprzedaż „Gazety Wyborczej”, tylko 93 tys. egz.

Liderem średniej sprzedaży ogółem wśród dzienników ogólnopolskich w maju br. był „Fakt”. Wszystkie dzienniki odnotowały spadki, a najwięcej straciła „Gazeta Wyborcza”, której wynik obniżył się do najniższego poziomu w historii - wynika z analizy portalu Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Najniższa w historii sprzedaż „Gazety Wyborczej”, tylko 93 tys. egz.

44 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
bartłomiej pawłowski
Pisałem to już chyba ze 3 razy: spada im sprzedaż wersji papierowej, ale za to nadrabiają subskrypcjami wersji elektronicznej. To jest ogólnoświatowy trend.
25 89
odpowiedź
User
aleknsaset tkaczyk
Tak, ale póki co sprzedają te "suby" za pół darmo. Sam z tego korzystam, bo ciągle podsuwają promocje typu "rok w cenie kwartału" itp. Wygenerowanie zysków z czegoś takiego to raczej długofalowa sprawa, zakładając że skala będzie rosła i rosła.
40 14
odpowiedź
User
bartłomiej pawłowski
Aleksander Tkaczyk Zobaczymy. Zyski co prawda mogą być mniejsze, ale koszty tym bardziej, więc chyba wychodzą na swoje. Zresztą tych subskrybentów jest ok 130tys więc niemało
18 53
odpowiedź
User
marcin koszela
Wszystkim spada sprzedaż wersji papierowych, GW najwięcej, bo raz że największa sprzedaż, dwa że jednak jest to najdroższy tytuł z dzienników, trzy że skończyły się prenumeraty ze Spółek Skarbu Państwa. Pierwszy periodyk "prawcaki" w tym zestawieniu i sprzedać 15k kontra 93k GW, przy podobnym procentowym spadku, ale ze wsparciem państwa. Ale nie próbuj tego tłumaczyć, ciemna masa zobaczy że GW spada i w ich nieskalamych myślą głowach nie pojawi się inna myśl oprócz "Hura!" 😏 Cóż, jak mówił klasyk, ich się nie przekona że białe jest białe, a czarne jest czarne.
29 58
odpowiedź
User
Ha! Ha! Ha!
Cudowna wiadomość!!! Made my day , ale szampana otworzę wieczorem. Obaj Kurscy to geniusze zarządzania, nie tylko mediów :)
54 17
odpowiedź
<