SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zdalna praca nie podoba się polskim szefom. Aż 88 proc. z nich chce powrotu pracowników do biur

Prawie dziewięciu na dziesięciu pracowników wróci wkrótce do siedzib firm. Polscy przedsiębiorcy nie zamierzają kontynuować modelu pracy zdalnej, bo obawiają się o dobre samopoczucie zatrudnionych i jakość ich pracy. Tak wynika z raportu przygotowanego przez ManpowerGroup.

Dołącz do dyskusji: Zdalna praca nie podoba się polskim szefom. Aż 88 proc. z nich chce powrotu pracowników do biur

21 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gość X
Przecież już dawno wrócili bo zdalna się skończyła w maju.
odpowiedź
User
Nowa Era
Tu nie chodzi o jakość pracy a kompetencje szefostwa, które nie radzi sobie z postępującą automatyzacją oraz cyfryzacją i digitalizacją :)
odpowiedź
User
NaZawszeZdalny
Tak, tak, pracodawcy siwieją na potęgę ze zgryzoty, że pracownicy mogą mieć zły dzień. No i płaczą (pracodawcy) z tęsknoty za owocowymi środami. A przede wszystkim, że nie mają się jak wyżywać w pracy na zatrudnionych. No i ten ból kadry kierowników (!). No bo po co kierownik, skoro bez niego praca idzie, i to nawet lepiej? ;> (oczywiście rozumiem, że osobom upośledzonym socjalnie-umysłowo praca w domu może jawić się jako groza, bo nez przymusu pójścia do zakładu pracy nie potrafią sobie ani zorganizować dnia, ani nie mają się z kim spotkać≤ bo nie wychodzą z domu wcale, ale przecież to normalni mają stanowić reguły. )))


Pełna zgoda :-)
W mojej (byłej już) firmie zmuszono wszystkich do powrotu do biur - po kilku dniach przepychanki ze skretyniałym zarządem (owocowe środy! hurra! :-D) postanowiłem skorzystać z opcji natychmiastowego rozwiązania umowy - chciałem trochę odpocząć. Niestety ze specjalistami jest tak, że inne firmy tylko czekają. Skończyło się tym, że będę zarabiał więcej, a w biurze pojawię się jak będę chciał, ale nie planuję do 2025 :-D.
Pozdrowienia dla wszystkich zdalnych! Nie dajcie się! Cały ten artykuł można streścić w dwóch słowach "polski kierownik" - tacy stracili swój sens życia :-)
odpowiedź
<