SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Związek pracowników Trójki i Dwójki: chcemy mediacji z zarządem Polskiego Radia, a zapowiedziano kolejne zwolnienia - to zastraszanie

Zarząd Związku Zawodowego Dziennikarzy i Pracowników Programów III i II Polskiego Radia zwrócił się o profesjonalne mediacje z zarządem spółki dotyczące obecnego sporu. - Władze rozgłośni odpowiedziały jednak zamiarem zwolnienia, bądź odsunięcia od pracy kolejnych dziennikarzy. Odczytujemy te sygnały jako kontynuację zastraszania pracowników - ocenia organizacja.

Dołącz do dyskusji: Związek pracowników Trójki i Dwójki: chcemy mediacji z zarządem Polskiego Radia, a zapowiedziano kolejne zwolnienia - to zastraszanie

38 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
tgt
ale o czym wy chcecie pogadać ? albo do roboty albo wypad
17 44
odpowiedź
User
Maciej deKODer
Nierzetelnych i nieobiektywnych dziennikarzy należy bezwzględnie usunąć. Sieją ferment i podburzają innych pod pretekstem obrony niezależności mediów. Ale wszystko jest na dobrej drodze. Jedynka już została naprawiona. Przyszedł czas na Trójkę. Brawa dla pani prezes Barbary Stanisławczych Żyły za nieuleganie presji. Tak jak pisałem wcześniej Trójke należy przewietrzyć i to konkretnie.
Po cichu liczę też na powrót Michała Karnowskiego i może jakis inteligentny humor Jana Pietrzaka. Nie zaklinajcie rzeczywistości. To jest misja! :-)
15 54
odpowiedź
User
M3
Maciej dekoderze, Karnowski nie może do Trójki wrócić, może być co najwyżej ponownie tam wsadzony przez polityków tzw. prawicy (która tak naprawdę jest lewicą pobożno-nacjonalistyczną).

Mam nadzieję, że jak najszybciej będziemy się cieszyć z wywalenia Semki, Lisickiego, Górnego, Pawlickiego, Matuszkowicza, Stremeckiego, Biełaszki, Rożka, Wójcika, a nade wszystko Hlebowicza, Krasnodębskiej i Stanisławczyk-Żyły. A potem z powrotu Zaborskiego, Mędrzyckiej-Gęsickiej, Ławnickiego, Zaleśnej-Sewery, Spór, Owsiaka, Piekuta, Nogasia i Sosnowskiego. O kimś zapomniałem?
40 25
odpowiedź
User
Halin Ka
Najpierw obrażacie Prezes na spotkaniu, a potem chcecie mediować? Gdzie te wasze "pryncypia"? Już mi was nie żal.
19 40
odpowiedź
User
ani grosza
Proponuję rozwiązać media państwowe - problem upolityczniania, skończy się jak ręką odjął. Nie rozumiem oporów, władza naiwnie myśli, że jak je upolityczni to będzie je miała na zawsze. Otóż dawanie następcy narzędzia propagandy jest fatalnym błędem popełnianym od ponad 25 lat, gdyby mediów państwowych nie było władza musiałaby mieć coś sensownego do powiedzenia aby występować w komercji.
16 17
odpowiedź
<