Michał Wojciechowski head of production w Sputnik Studio

Michał Wojciechowski dołączył do Sputnik Studio obejmując stanowisko head of production. Ostatnio pracował w Film Produkcji.

bg
bg
Udostępnij artykuł:
Michał Wojciechowski head of production w Sputnik Studio
Michał Wojciechowski

Wojciechowski ma wspierać zespół Sputnik Studio w tworzeniu jakościowych rozwiązań realizacyjnych oraz kosztorysowych. Będzie również odpowiadał za współpracę z agencjami na wczesnym etapie przetargów agencyjnych pomagając w tworzeniu konkurencyjnych ofert.

Powiększenie zespołu o to stanowisko wynika z utworzenia biura Sputnik Studio z siedzibą w Los Angeles, którym pokieruje Magda Czmuda, założycielka Sputnik Studio.

- Sputnik Studio to dom, który przeszedł kompletną drogę od studia digitalowego, do domu realizującego poważne produkcje ATL- mówi Michał Wojciechowski. -Jesteśmy domem, który pośród rozrośniętych, wywodzących się z ATL'u domów, porusza się w świecie form audiowizualnych nie oglądając się na skale budżetu. Wychodzimy z założenia, że rozwiązania realizacyjne dobiera się zależnie od możliwości finansowych klienta i w oparciu o ścisłą współpracę z agencją reklamową. Wierzymy w produkcje szyte na miarę  w których egzekucja spełnia oczekiwania dyrektorów kreatywnych, ale i bazuje na rozwiązaniach, a nie na kosztach dodatkowych. Technika kamerowa i oświetleniowa przestała być lwią częścią pozycji w kosztach, które obecnie można kierować na inne pola wartości wizualnej, którą dostrzeże odbiorca. Realizując w ramach jednego planu zdjęciowego treści ATL i digital dostarczamy i agencji i klientowi narzędzi do kompletnej komunikacji - dodaje.

Wojciechowski ostatnie 8 lat pracował w roli producenta w domu produkcyjnym Film Produkcja, oraz przez dwa lata prowadził wewnętrzny dział digital w ramach, którego budował on portfolio firmy o niestandardowe realizacje.

Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywał w Dynamo Film i Akson Film, oraz pracując na planach zdjęciowych takich produkcji jak Czas Honoru, Glina, oraz przy filmach fabularnych i programach telewizyjnych.

 

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Lawina gróźb wobec dziennikarza "Wyborczej". Wiąże to z tekstem o Cenckiewiczu

Lawina gróźb wobec dziennikarza "Wyborczej". Wiąże to z tekstem o Cenckiewiczu

TVN szykuje jubileuszową edycję "MasterChefa". "Wyprawa poza Europę"

TVN szykuje jubileuszową edycję "MasterChefa". "Wyprawa poza Europę"

Dziennikarz Meczyków doznał udaru. "Może ktoś potraktuje to jak przestrogę"

Dziennikarz Meczyków doznał udaru. "Może ktoś potraktuje to jak przestrogę"

Świąteczna piosenka Radia 357 z  teledyskiem. Zobacz "Karpia pięciolatka"

Świąteczna piosenka Radia 357 z teledyskiem. Zobacz "Karpia pięciolatka"

CyberRescue pomoże klientom Banku Pekao uniknąć cyberoszustwa przed świętami
Materiał reklamowy

CyberRescue pomoże klientom Banku Pekao uniknąć cyberoszustwa przed świętami

Właściciel TVN wdraża nowe rozwiązania telewizji hybrydowej na kanałach naziemnych

Właściciel TVN wdraża nowe rozwiązania telewizji hybrydowej na kanałach naziemnych