Gdzie oglądać pożegnalny mecz Rogera Federera?

Rozgrywany od 23 do 25 września w Londynie Laver Cup będzie ostatnim turniejem w zawodowej karierze Rogera Federera. Pożegnalny mecz szwajcarskiego mistrza oraz wszystkie spotkania gwiazd podczas Pucharu Lavera transmitowane będą wyłącznie w Eurosporcie 1 oraz Eurosporcie Extra w ramach Player.pl.

Michał Kurdupski
Michał Kurdupski
Udostępnij artykuł:

Wraz z Federerem w drużynie Europy zagrają: Novak Djoković, Rafael Nadal i Andy Murray, a także Stefanos Tsitsipas i Casper Ruud oraz Matteo Berrettini jako rezerwowy. Kapitanem reprezentacji będzie Bjoern Borg.

Ich przeciwnikami (tzw. tenisiści reszty świata) będą: Felix Auger-Aliassime, Taylor Fritz, Diego Schwartzmann, Alex de Minaur, Frances Tiafoe, Jack Sock oraz rezerwowy, Tommy Paul. Drużynę prowadzić będzie John McEnroe.

Transmisja na żywo w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra

Wszystkie mecze rozgrywanego w O2 Arenie Laver Cup transmitowane będą w Eurosporcie 1 oraz w pakiecie Eurosport Extra w ramach Player.pl. Rywalizację skomentują m.in. Karol Stopa, Lech Sidor, Witold Domański i Tomasz Wolfke.

Plan transmisji Laver Cup w Eurosporcie 1 i Playerze:

- Piątek, 13.30, dwa mecze singla- Piątek, 20.00, mecz singla i mecz debla- Sobota, 14.00, dwa mecze singla- Sobota, 20.00, mecz singla i mecz debla- Niedziela, 13.00, dwa mecze debla i dwa mecze singla

Roger Federer kończy karierę

Szwajcarski tenisista Roger Federer zakończenie zawodowej kariery zapowiedział kilka dni temu. 41-letni Federer osiem razy triumfował w Wimbledonie (2003-07, 2009, 2012, 2017), sześć w Australian Open (2004, 2006-07, 2010, 2017-18), pięć w US Open (2004-08) i raz we French Open (2009).

Federer przez 310 tygodni był liderem rankingu, w tym przez 237 z rzędu, co jest rekordem. Wygrał 103 turnieje ATP, a jego zarobki na korcie przekroczyły 130 mln dolarów. Zdobył dwa medale olimpijskie - złoty w deblu z Pekinu (2008) i srebrny w singlu z Londynu (2012).

W ostatnich dwóch latach przeszedł trzy operacje kolana. Jego ostatnim meczem o stawkę był ćwierćfinał Wimbledonu 2021, w którym przegrał z Hubertem Hurkaczem.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/final-us-open-2022-iga-swiatek-wygrala-ile-zarobila-mecz-eurosport-1-tvn-ogladalnosc,7169772739487873a ##

Eurosport Extra to nowy pakiet Player.pl, w ramach którego znajdują się treści Eurosportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe transmisje, równoległe live streamy ze sportowych wydarzeń świata, kolekcję VOD i archiwum treści sportowych.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Paulina Wolanin przeszła z Grupy RMF do YOC Poland

Paulina Wolanin przeszła z Grupy RMF do YOC Poland

Wojciech Grzegorzyca pożegnał się z Rokmates

Wojciech Grzegorzyca pożegnał się z Rokmates

InCoiny wcześniej przepadną. InPost zabiera połowę czasu

InCoiny wcześniej przepadną. InPost zabiera połowę czasu

Flywheel z nową PR managerką

Flywheel z nową PR managerką

Paramount Skydance skarży się na fuzję Warner Bros. i Netfliksa. "Z góry bezprawna"

Paramount Skydance skarży się na fuzję Warner Bros. i Netfliksa. "Z góry bezprawna"

X pokaże nowy algorytm. Musk: będziemy to powtarzać

X pokaże nowy algorytm. Musk: będziemy to powtarzać