Matthew McConaughey wydaje reggae

Matthew McConaughey założył własną wytwórnię płytową.

aka | digital spy
aka | digital spy
Udostępnij artykuł:

Aktor podpisał już umowę z pewnym muzykiem reggae i terazpróbuje zawrzeć współpracę z większą firmą fonograficzną, którapomoże mu w dystrybucji.

- Jego pierwszym artystą jest Mishka - zdradził informator. -Album będzie nosił tytuł "Above The Bones", a poprzedzi go singel"Here Comes Da Train".

Z fragmentami dzieła można się zapoznać na profilu MySpace.

Rzecznik prasowy McConaughey potwierdził wydawnicze planyklienta.

Gwiazdora mogliśmy podziwiać na ekranach kin w kwietniu 2008roku w komedii "Nie wszystko złoto co się świeci".

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Odchodzi CEO Papaya Films. Nowi dyrektorzy zarządzający

Odchodzi CEO Papaya Films. Nowi dyrektorzy zarządzający

Zmarł były naczelny "Dziennika Zachodniego"

Zmarł były naczelny "Dziennika Zachodniego"

Media Expert znów nagradza uczniów. Po fali krytyki zmieniono zasady

Media Expert znów nagradza uczniów. Po fali krytyki zmieniono zasady

9 nominacji dla Lucky Fan Index na Cannes Lions

9 nominacji dla Lucky Fan Index na Cannes Lions

Nie tylko klasyczny błękit: Przełam nudę i wybierz popularne kolory jeansów męskich w 2026
Materiał reklamowy

Nie tylko klasyczny błękit: Przełam nudę i wybierz popularne kolory jeansów męskich w 2026

Canal+ porozumiał się z Amazonem. Czego dotyczy umowa?

Canal+ porozumiał się z Amazonem. Czego dotyczy umowa?