Nowy serwis dla firm w Bankier.pl

Portal finansowy Bankier.pl uruchomił nowy serwis Firma

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Portal finansowy Bankier.pl uruchomił nowy serwis Firma adresowany do osób prowadzących własny biznes lub zaangażowanych w działalność firmy w działach księgowości i finansów. Uzupełnieniem nowej propozycji dla przedsiębiorców jest bezpłatny Tygodnik Firma.

W gruntownie przebudowanej części portalu znajdziemy aktualne informacje o podatkach, warunkach prowadzenia działalności gospodarczej, czy też ofercie produktów finansowych dla przedsiębiorstw. Na stronach prezentowane są porady jak założyć własną działalność gospodarczą, ale również np. jak wybrać najtańsze i najlepsze konto bankowe dla firmy.

Ważnym uzupełnieniem strony jest zebranie w jednym miejscu aktualnych wskaźników oraz informacji przydatnych w codziennym prowadzeniu firmy. Przykładowo księgowi znajdą tutaj kursy walut NBP, kursy celne, stawki podatkowe i wiele innych niezbędnych informacji przy rozliczaniu i fakturowaniu transakcji. Przedsiębiorcy oraz kadrowcy znajdą tutaj z kolei m.in. wysokość i podstawę dla naliczania składek ZUS.

Na stronach Firma w Bankier.pl można zapoznać się z bieżącym przeglądem najważniejszych tytułów prasowych traktujących o podatkach, zmianach w prawie oraz dotacjach z Unii Europejskiej. W Bankier.pl możemy przeczytać m.in. Gazetę Prawną, Gazetę Podatkową, Finansistę czy Fundusze Europejskie.

Dodatkowo możemy zamówić nowy bezpłatny Tygodnik Firma zawierający najważniejsze wskaźniki i informacje m.in. o najnowszych przetargach publicznych lub dostępnych funduszach unijnych, które otrzymamy na skrzynkę poczty elektronicznej w wybranym przez siebie dniu tygodnia.

"Zmiany na stronach portalu Bankier.pl zmierzają do zaoferowania unikatowego w skali polskiego internetu rozwiązania w zakresie dostępu do informacji dla przedsiębiorców. Kompletność tego rozwiązania polega na zgromadzeniu w jednym miejscu informacji z różnych źródeł, z których samodzielne korzystanie byłoby zbyt pracochłonne lub kosztowne. W Firmie znajdziemy więc nie tylko kalendarium podatnika i płatnika, aktualne omówienia zmian prawnych, ale i kalkulatory przydatne księgowym" – mówi Bogusław Półtorak, redaktor prowadzący portalu Bankier.pl.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"