Najnowszy spot hipermarketów Carrefour promuje serię produktów Reffletes de France, która dostępna jest na wyłączność w ponad 800 sklepach sieci w całej Polsce. W ofercie znajdują się dżemy, przetwory, francuskie sery czy wędliny. Bohaterem spotu jest Napoleon, brand hero marki, w którego wciela się Jacek Braciak.
Spot emitowany jest w internecie i stanowi kolejną odsłonę kampanii Carrefour z Napoleonem w roli głównej. W poprzednich bohater promował m.in. piwo oraz elementy wyprawek szkolnych.
Agencja Saatchi & Saatchi Interactive Solutions odpowiada za stworzenie strategii i konceptu kreatywnego oraz realizację kompleksowej kampanii 360 dla Carrefour. Obejmuje ona emisję spotów w telewizji, radiu, a także aktywności w internecie i social mediach marki. Kampania wspierana jest w newsletterze, aplikacji mobilnej i materiałach POS.

Reżyserem spotu jest Sebastian Pańczyk, za produkcję odpowiada dom produkcyjny Dobro. Postprodukcją zajęło się studio Platige Image, zakup mediów powierzono Arena Media.











