„Świat według…” to nowy program przedstawiający osoby, które łączy miłość do podróżowania. W każdym odcinku przedstawiona zostanie sylwetka jednego podróżnika i jego prywatne materiały zdjęciowe.
- Wśród bohaterów znajdą się polska „doktor Dolittle”, pracująca w sierocińcach dla zwierząt, antropolog uzależniony od adrenaliny i samotny „wilk morski”, bijący rekordy w żeglarstwie - informuje nas nadawca.
##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/food-network-jesienna-ramowka-co-pokaze-stacja,7171240329705089a ##
W pierwszym odcinku widzowie poznają „Świat według Szymona Walkiewicza” - przedsiębiorcy i wspólnika agencji reklamowej. Nie licząc Europy, zwiedził około 30 krajów.
Portal Wirtualnemedia.pl dowiedział się, że premiera programu na antenie Travel Channel odbędzie się w poniedziałek, 3 wrzesnia 2018 roku o godz. 21.50.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/tvn-style-jesienna-ramowka-programy-mlynarskiej-i-rozenek,7171259837576833a ##











