Z BLIKIEM taniej w perfumeriach Sephora

Od 1 czerwca użytkownicy BLIK mają kolejną okazję do zrobienia tańszych zakupów. 15-procentową zniżkę otrzyma każdy, kto za zakupy w dowolnym sklepie Sephora zapłaci aplikacją BLIK. Akcja obejmuje wszystkie perfumerie sieci w Polsce i potrwa jeden tydzień.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Do uzyskania zniżki wystarczy telefon z aplikacją bankowości mobilnej obsługującą system BLIK. Płacąc za pośrednictwem aplikacji BLIK za zakupy w perfumeriach stacjonarnych Sephora uzyskamy 15-procentową zniżkę na wszystkie dostępne, nieprzecenione produkty. Trzeba się jednak spieszyć – na skorzystanie z rabatu mamy czas do 7 czerwca. Zniżka nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi prowadzonymi przez sieć Sephora.

BLIK umożliwia bezpieczną i szybką transakcję. Trwa ona równie krótko, co autoryzacja płatności przy użyciu kodu PIN. Aby dokonać zakupu, przy kasie należy uruchomić na swoim telefonie aplikację mobilną banku. Następnie generujemy sześciocyfrowy kod BLIK i podajemy go sprzedawcy. Chwilę później na ekranie naszego urządzenia wyświetlą się wszystkie szczegóły dotyczące transakcji. Wystarczy już tylko potwierdzić ją na ekranie telefonu i gotowe!

Warunkiem płacenia BLIKIEM jest posiadanie aplikacji mobilnej jednego z banków – uczestników systemu. Należą do nich: Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank (również Orange Finanse), PKO Bank Polski oraz Inteligo.

Perfumerie Sephora znajdują się wśród około 50 000 punktów w całym kraju, które akceptują płatność BLIK. Co więcej, miejsc oznaczonych specjalnymi naklejkami z logo BLIK ciągle przybywa.

Szczegóły promocji oraz jej regulamin można znaleźć na stronie: http://www.blikmobile.pl/promocje/Sephora/index.html.

Więcej informacji na temat nowego systemu płatności mobilnych BLIK znajduje się na dedykowanej stronie www.blikmobile.pl oraz stronie Polskiego Standardu Płatności - www.polskistandardplatnosci.pl.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Hagi Cosmetics stawia na agencję Friends&Brands

Hagi Cosmetics stawia na agencję Friends&Brands

Parlament Europejski o zagrożeniach w social mediach i ze strony AI

Parlament Europejski o zagrożeniach w social mediach i ze strony AI

Netflix ujawnił plany na 2026 rok. Co zobaczymy?

Netflix ujawnił plany na 2026 rok. Co zobaczymy?

Przemysław Bryk przeszedł z Salestube do agencji Artegence

Przemysław Bryk przeszedł z Salestube do agencji Artegence

Przejęcie producenta automatów paczkowych. SwipBox z nowym właścicielem

Przejęcie producenta automatów paczkowych. SwipBox z nowym właścicielem

Właściciel na stałe szefem Red Carpet Media Group

Właściciel na stałe szefem Red Carpet Media Group