Andrzej Dobrzański szefem sprzedaży bezpośredniej DigitalCrew

Do agencji digitalowej DigitalCrew dołączył Andrzej Dobrzański obejmując stanowisko business development managera. Dobrzański odpowiada za pracę i rozwój działu direct sales.

jd
jd
Udostępnij artykuł:
Andrzej Dobrzański szefem sprzedaży bezpośredniej DigitalCrew
Andrzej Dobrzański i Emilia Jaskółka

W agencji DigitalCrew powstał dział direct sales. Za rozwój i pracę nowego zespołu odpowiada Andrzej Dobrzański, który objął stanowisko business development managera.

Do jego obowiązków należy tworzenie strategii działu oraz dostarczanie kompleksowych rozwiązań i produktów klientom bezpośrednim.

Andrzej Dobrzański z branżą reklamową związany jest od 2011 roku. Swoje doświadczenie zdobywał m.in. w Netsprint, Sarigato i Veovee, gdzie odpowiadał za kompleksowe doradztwo i obsługę klientów agencyjnych i bezpośrednich.

– Udało nam się zbudować zespół kompletny. Jest to ważny strategicznie ruch dla dalszego rozwoju DigitalCrew. Andrzej i Emilia posiadają zarówno kompetencje w realizowaniu kampanii awareness jak również znają narzędzia performance. Dzięki swojemu doświadczeniu mogą oferować kompleksowe doradztwo i szeroki wachlarz narzędzi reklamowych – tłumaczy Krzysztof Jakóbczyk, CEO DigitalCrew.

Emilia Jaskółka odpowiada za obsługę klientów bezpośrednich

Do działu direct sales w roli account managera dołączyła również Emilia Jaskółka, która odpowiada za obsługę klientów bezpośrednich.

Emilia Jaskółka poprzednio związana była z agencją  UpSale, w której odpowiadała za bieżącą obsługę i realizację kampanii digital jak również out of home.

- Andrzej posiada olbrzymią wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu kampanii z wykorzystaniem zróżnicowanych formatów reklamy online. Szczególnie cenna jest jego znajomość angażujących rozwiązań takich jak Rich Media czy In-Game Ads. Jestem przekonany, że wspólnie z Emilią, zrealizują wiele ciekawych kampanii z wykorzystaniem naszych narzędzi reklamowych - komentuje Michał Jankowski, head of sales DigitalCrew.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"