SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

1,9 mln widzów „Państwa w Państwie” w Polsacie i Polsacie News. Jesienią nowe odcinki

Reporterski cykl „Państwo w Państwie” w sezonie 2016/2017 śledziło średnio 1,65 mln widzów Polsatu i 260 tys. osób Polsatu News (łącznie było to 1,91 mln oglądających). Otwarty Polsat w czasie emisji programu zajął trzecie miejsce w rynku, a wpływy z reklam wyniosły 20,36 mln zł.

Article

Premierowe odcinki reporterskiego cyklu „Państwo w Państwie” w sezonie 2016/2017 na antenie Polsatu i Polsatu News oglądać można było w niedziele o godz. 19.30.

Średnia widownia audycji prowadzonej przez Przemysława Talkowskiego na obu antenach w okresie od 11 września ub.r. do 25 czerwca br. wyniosła 1,91 mln osób. Przełożyło się to na 12,35 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 11,17 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 12,13 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

Na antenie otwartego Polsatu magazyn oglądało 1,65 mln osób (odpowiednio 10,72 proc., 10,01 proc. i 10,85 proc. udziału), a na antenie newsowego kanału było to dodatkowo 260 tys. widzów (1,63 proc., 1,16 proc. i 1,28 proc. udziału).

Na antenie głównego kanału Telewizji Polsat najwięcej widzów w badanym okresie zgromadził odcinek programu z 13 listopada ub.r., który obejrzało średnio 2,24 mln osób.

Polsat w czasie emisji audycji zajął trzecie miejsce w rynku telewizyjnym. Liderem była TVP1, emitująca w tym czasie „Wiadomości”, co przełożyło się na 20,66 proc. udziału. Drugi wśród tzw. „wielkiej czwórki” był TVN („Sport”, „Pogoda” i „Uwaga!”; 12,67 proc.), a czwarta - Dwójka („Dachy Krakowa, czyli literatura jest rozmową” i „Rodzinka.pl”; 3,09 proc.).

Również wśród widzów w grupach wiekowych 16-49 i 16-59 Polsat był trzeci.

Wpływy reklamowe wokół emisji magazynu na antenie Polsatu w sezonie 2016/2017 wyniosły 20,36 mln zł (dane cennikowe, bez rabatów).

Tuż po zakończeniu „Państwa w Państwie” na antenie Polsatu News pokazywana była druga część programu. Z danych telemetrycznych udostępnionych przez Telewizję Polsat wynika, że w sezonie 2016/2017 śledziło ją ponad 300 tys. widzów (przełożyło się to na 1,9 proc. SHR w grupie 4+ oraz 1,35 proc. w grupie 16-49).

Nowe odcinki „Państwa w Państwie” na antenę Polsatu i Polsatu News powrócą w jesiennej ramówce br.

Każde wydanie publicystycznego programu „Państwo w Państwie” to szczegółowo udokumentowany reportaż o przypadku naruszenia prawa przez urzędników wobec przedsiębiorców lub błędu wymiaru sprawiedliwości wobec osób prywatnych. Cykl prowadzi Przemysław Talkowski.

Wraz z początkiem wakacji wystartował nowy cykl „Państwo w Państwie - listy od widzów”, emitowany w Polsacie News w niedziele o 21:15. W programie, który prowadzi Jan Kunert, mecenas Marcin Grodzicki pomaga w rozwiązaniu podstawowych problemów prawnych, z którymi zgłaszają się do redakcji „Państwa w Państwie” widzowie.

Udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w pierwszym półroczu br. wyniósł 11,14 proc.

Dołącz do dyskusji: 1,9 mln widzów „Państwa w Państwie” w Polsacie i Polsacie News. Jesienią nowe odcinki

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ganimes
Program w stylu Sprawy dla reportera zawsze będzie miał sporą oglądalność bo ludzie lubią ujawniać poczucie niesprawiedliwości społecznej itp. Ten program dobrze się ogląda. Albo inaczej, da się go oglądać w odróżnieniu od dużej ilości chłamu produkowanego po taniości przez Polsat News. Mogliby dać tylko jakiegoś lepszego prowadzącego bo obecny to jakiś marny aktor, yka, nadyma się i generalnie wygląda, jakby kogoś pozorował, tylko kogo?
odpowiedź
User
zorro
to prawda, talkowski jest marny jako prowadzący, nie ma facet "charakteru" reporterskiego.
odpowiedź
User
Tomasz
Widownia duża bo dali to na główną antenę a nie że tak to ludzie oglądają w słabym PN. Prowadzący - typ lizusa.
odpowiedź