SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

4fun Media: zeszłoroczny zysk i kapitał zapasowy na pokrycie 6,25 mln zł wcześniejszych strat

Akcjonariusze grupy 4fun Media zdecydowali, żeby 3,04 mln zł zysku netto z ub.r. i 3,21 mln zł z kapitału zapasowego firmy przeznaczyć na pokrycie jej straty z wcześniejszych lat.

Article

O pokryciu straty z wcześniejszych lat zdecydowało walne zgromadzenie akcjonariuszy 4fun Media. Za oboma uchwałami - o przeznaczeniu na ten cel 3,04 mln zł zysku netto z ub.r. i 3,21 mln zł z kapitału zapasowego - głosowali wszyscy akcjonariusze obecni na zgromadzeniu, reprezentujący 54 proc. wszystkich głosów w kapitale zakładowym, nie było natomiast głosów przeciw.

W samym 2014 roku 4fun Media zanotowała 6,4 mln zł straty netto przy 21,63 mln zł wpływów. Wiosną ub.r. zmieniło się kierownictwo firmy: na stanowisku prezesa Ewę Czekałę zastąpił Rafał Baran. W połowie ub.r. spółka przeprowadziła rebranding dwóch swoich kanałów telewizyjnych mjuzik.tv i TV.Disco na 4fun Hits i 4fun Fit & Dance, a jesienią ub.r. za 6,945 mln zł kupiła 60 proc. udziałów firmy Screen Network zajmującej się cyfrową reklamą zewnętrzną.

W pierwszym kwartale br. grupa 4fun Media zanotowała 8,59 mln zł wpływów netto ze sprzedaży (103 proc. więcej niż rok wcześniej) i 416 tys. zł zysku netto.

Dołącz do dyskusji: 4fun Media: zeszłoroczny zysk i kapitał zapasowy na pokrycie 6,25 mln zł wcześniejszych strat

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl