SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Accelerate VoIP dla KPY

KPY wybiera Accelerate VoIP Lucenta do budowy sieci IP

Lucent Technologies ogłosił, że został wybrany przez KPY Networks Ltd, firmę z grupy Finnet, na dostawcę rozwiązań z oferty Accelerate(TM) Voice Over IP (VoIP) Lucenta, które umożliwią KPY oferowanie zaawansowanych usług głosowych klientom biznesowym i indywidualnym. Dzięki tym rozwiązaniom KPY może świadczyć usługi głosowe w środowisku sieci IP w pełni wykorzystując istniejącą infrastrukturę sieci telefonicznej, co pozwala maksymalnie wykorzystać dotychczasowe inwestycje.

Lucent dostarczy bramę medialną iMerge(R) Centrex Feature Gateway, która umożliwi KPY świadczenie usług głosowych w sieci IP klientom DSL-owym, kablowym oraz klientom biznesowym. Lucent i Cygate OY, Partner Biznesowy Lucenta, zapewnią instalację, uruchomienie i ciągłe wsparcie utrzymaniowe sieci.

"Wprowadzając usługi Voice over IP KPY staje się prekursorem na rynku - oferuje klientom dobrej jakości usługi komunikacyjne i IT, które spełniają ich potrzeby i usprawniają pracę," powiedział Mauri Itkonen, Kierownik ds. Eksploatacji w KPY. "Pracując z partnerami takimi jak Lucent i Cygate, dzięki ich wiedzy i doświadczeniu możemy oferować naszym klientom niezawodne i bezpieczne usługi. Dzięki wprowadzeniu do sieci rozwiązania VoIP Lucenta powstaną nowe usługi, które mogą pomóc KPY pozyskać nowych klientów, wzbudzić zainteresowanie innymi świadczonymi przez nas usługami, zwiększyć nasz udział w rynku i ograniczyć koszty powierzchni."

Oferowane przez Lucenta bramy iMerge(R) pozwalają operatorom oferować za pośrednictwem sieci IP pełen zakres zarówno tradycyjnych, jak również nowoczesnych usług telefonicznych, m.in. usługi biznesowe, takie jak IP Centrex. Możliwe jest także zmniejszenie kosztów kapitałowych i wydatków eksploatacyjnych związanych ze świadczeniem usług. Usługa IP Centrex sprawia, że przedsiębiorstwa mają dostęp do wszelkich korzyści i funkcji dostępnych w centralach IP PBX, bez konieczności samodzielnego zakupu i instalacji sprzętu sieciowego we własnym biurze.

"Opracowując nowe rozwiązania techniczne i usługi dajemy KPY możliwość zaspokojenia potrzeb abonentów w zakresie usług telefonii IP. KPY to dla nas ważny klient i cieszymy się, że razem z Lucentem realizujemy ten projekt," powiedział Urpo Kujala, Dyrektor Cygate OY.

Brama iMerge(R) to kluczowy element oferty rozwiązań Accelerate(TM) Lucenta, które umożliwiają operatorom zwiększenie przychodów poprzez oferowanie nowych, zaawansowanych usług IP.

"Cieszymy się z naszej współpracy z KPY, jak również z tego, że mogliśmy zaoferować im produkty z naszej oferty Accelerate(TM) w momencie, gdy rozwijają działalność i poszerzają ofertę usług szerokopasmowych dla klientów biznesowych i indywidualnych," powiedział Gerry de Graaf, Dyrektor ds. Współpracy z Partnerami Biznesowymi w Lucent Technologies. "Razem z naszymi Partnerami, jak Cygate OY, staramy się zwiększyć nasz udział w rynku rozwiązań szerokopasmowych."

Lucent aktywnie rozwija działalność na rynkach międzynarodowych - w ciągu ostatnich sześciu miesięcy ogłosił podpisanie ponad 40-tu kontraktów w Azji, Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w regionie Karaibów i Ameryki Łacińskiej. Ponad połowa z tych kontraktów podpisana została z operatorami z Europy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Accelerate VoIP dla KPY

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl