SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Adobe Digital Publishing Suite dostępne w wersji Professional

Firma Adobe wprowadziła na rynek wersję Professional Edition oprogramowania Adobe Digital Publishing Suite - zestawu gotowych usług udostępnianych w hostingu oraz technologii przeglądania, które umożliwiają wydawcom publikowanie treści na tabletach z systemem Android oraz urządzeniach BlackBerry PlayBook i Apple iPad.

Wersja Professional Edition została opracowana z myślą o domach wydawniczych, wydawcach czasopism biznesowych oraz instytucjach edukacyjnych.

Dostępność obydwu wersji pakietu Digital Publishing Suite - Enterprise i Professional - umożliwia tworzenie treści zarówno mediom, jak i wydawcom publikacji biznesowych. Pakiet jest ściśle zintegrowany z oprogramowaniem Adobe InDesign CS5.5 i Adobe Creative Suite 5.5, co pozwala projektantom wykorzystywać standardowe układy stron i tworzyć treści cyfrowe z wyższym poziomem interaktywności. W połączeniu z narzędziami Folio Producer w InDesign CS5.5 pakiet Digital Publishing Suite stanowi rozwiązanie edytorskie do tworzenia, dystrybucji, komercjalizacji i analizy publikacji, takich jak tradycyjne czasopisma i gazety, oraz wydawnictw korporacyjnych, takich jak magazyny, sprawozdania roczne, instrukcje obsługi produktów i katalogi detaliczne przeznaczone do wyświetlania na komputerach stacjonarnych i tabletach.

Wersja Professional oferuje mediom, wydawcom biznesowym i instytucjom edukacyjnym rozwiązanie do publikowania na tabletach, które umożliwia także szczegółową analizę preferencji czytelników za pomocą wbudowanych raportów Adobe Online Marketing Suite opartych na technologii Omniture.

Ceny wersji Professional Edition pakietu Digital Publishing Suite zawierają opłaty za platformę i usługi. Opłata za platformę wynosi 355 Euro miesięcznie, co oznacza koszt roczny 4260 Euro. Zapewnia ona dostęp do podstawowych usług Digital Publishing, w tym hosting nieograniczonej liczby tytułów dla danego wydawcy oraz pakiet pomocy technicznej Gold.

Opłata za usługi zależy od łącznej liczby wydań pobieranych w okresie roku. Klient kupuje roczną liczbę pobieranych wydań w zakresie od 25 000 do 500 000:
- 25 000 pobranych wydań (0,16 Euro /wydanie) za 4000 Euro rocznie
- 250 000 pobranych wydań (0,11 Euro /wydanie) za 27 500 Euro rocznie
- 500 000 pobranych wydań (0,09 Euro /wydanie) za 45 000 Euro rocznie

Polskim partnerem Adobe sprzedającym i wdrażającym Adobe Digital Publishing Suite jest Optizen Labs.

Dołącz do dyskusji: Adobe Digital Publishing Suite dostępne w wersji Professional

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl