SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Adrian Rybicki odpowiada za sprzedaż w kilku krajach w RTB House

Adrian Rybicki awansuje na nowo utworzone stanowisko vice president of sales Poland, United Kingdom, France and Scandinavia w RTB House, firmie zajmującej się marketingiem internetowym.

Adrian RybickiAdrian Rybicki

Adrian Rybicki na nowym stanowisku jest odpowiedzialny za realizację budżetów, rozwój strategii oraz koordynację działań sprzedażowych na rynkach w Polsce, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Skandynawii.

Wprowadzone zmiany strukturalne mają na celu umocnienie obecności RTB House w regionie.

Adrian Rybicki rozpoczął pracę w RTB House w 2017 roku jako head of sales process APAC. Następnie, jako head of new business development APAC, odpowiadał za planowanie i realizację działań biznesowych w regionie Azji i Pacyfiku. Przed dołączeniem do RTB House pracował m.in. dla takich firm jak EY czy McKinsey & Company.

W ub.r. firma RTB House w związku ze zmianą profilu działalności w ujęciu jednostkowym zanotowała spadek wpływów o 17,8 proc. do 177,32 mln zł. Jej koszy operacyjne zmalały o 49,3 proc., dzięki czemu zysk netto poszedł w górę z 5,91 do 77,25 mln zł. Duże wzrosty przychodów osiągnęły natomiast jej spółki zależne RTB House Poland i RTB House Services.

Dołącz do dyskusji: Adrian Rybicki odpowiada za sprzedaż w kilku krajach w RTB House

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl