SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Adv.pl dzieli się na dwa segmenty

Grupa Adv.pl dzieli się na dwa piony: komunikacji cyfrowej i innowacyjnych technologii. Jednocześnie firma w pierwszej połowie przyszłego roku wprowadzi na giełdę swoją spółkę zależną SMT Software.

Zarząd grupy kapitałowej Adv.pl podjął decyzję o jej podziale na dwa odrębne piony: komunikacji cyfrowej i innowacyjnych technologii, żeby ułatwić inwestorom dostęp do informacji dotyczących działalności poszczególnych spółek. W tym celu przeniesiono działalność reklamową spółki Adv.pl SA do nowoutworzonej firmy Adv.pl Sp. z o.o., dzięki czemu ta pierwsza – docelowo mająca funkcjonować pod zmienioną nazwą – zostanie przekształcona na spółką holdingową zarządzającą całą grupą.

Jednocześnie Adv.pl planuje w pierwszej połowie przyszłego roku wprowadzić swoją spółkę zależną SMT Software na rynek giełdowy NewConnect. Spośród 51 proc. akcji, które ma w niej firma, te z serii C zostaną wyemitowane w drodze subskrypcji prywatnej z wyłączeniem prawa poboru, natomiast te z serii B i C oraz PDA serii C trafią do obrotu w alternatywnym systemie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Adv.pl dzieli się na dwa segmenty

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl