SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Akcja charytatywna GP Battery

"Energia dla życia. baterie dla szpitali"

Pod takim hasłem ruszyła w czerwcu br. akcja charytatywna GP Battery Poland przygotowana przez agencje Goldfinger i Propublic. Pod koniec lipca pierwsze szpitale otrzymały zestawy baterii i ładowarek.

W tym roku GP Battery (Poland) obchodzi 10 lecie obecności na polskim rynku. Firma postanowiła uczcić rocznicę w niestandardowy sposób organizując akcję charytatywną. Część dochodu ze sprzedaży baterii przeznaczona zostanie na cele charytatywne - pomoc szpitalom. W ciężkich czasach dla służby zdrowia, dziesięć polskich szpitali otrzyma baterie GP Battery. Szpitalom brakuje funduszy, zaś baterie wykorzystywane są w różnego typu urządzeniach diagnostycznych, np. holterach monitorujących pracę serca. Popularne "paluszki" są używane w urządzeniach stosowanych na oddziałach kardiologicznych. Badanie EKG metodą Holtera umożliwia 24 godzinną ocenę pracy serca podczas codziennych zajęć, służy uchwyceniu przelotnych zmian i zaburzeń rytmu. W trakcie badania wyniki zapisywane są w urządzeniu na taśmę magnetofonową lub pamięć elektroniczną.

Firma GP Battery Poland postanowiła przekazać cześć dochodu z akcji promocyjnej na pomoc szpitalom. Pierwsze 2000 baterii do aparatów holterowskich otrzymały dwa szpitale: Samodzielny Szpital Kliniczny nr 1 Przemienienia Pańskiego Akademii Medycznej w Poznaniu oraz Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi. Przekazane baterie stanowią dla szpitali zapas na okres od pół roku do dziesięciu miesięcy.

Akcja potrwa do kwietnia 2004 r. GP Battery przekaże oddziałom kardiologicznym w całej Polsce ok. 10000 sztuk baterii. W wybór kolejnych potrzebujących placówek będą mogli włączyć się właściciele hurtowni współpracujących z firmą. Akcji charytatywna wspierana jest działaniami PR prowadzonymi przez Propublic oraz materiałami POS przygotowanymi przez Goldfinger. Równolegle prowadzona jest promocja w punktach sprzedaży.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Akcja charytatywna GP Battery

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl