SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Andrzej Kubisiak odpowiada za komunikację Polskiego Instytutu Ekonomicznego

Od początku grudnia do zespołu Polskiego Instytutu Ekonomicznego dołączył Andrzej Kubisiak. Objął stanowisko kierownika zespołu komunikacji i eksperta ds. rynku pracy.

Andrzej Kubisiak Article

W Polskim Instytucie Ekonomicznym  Kubisiak będzie sprawował pełen nadzór nad polityką informacyjną organizacji, a także odpowiadać za przygotowanie analiz dotyczących sytuacji na rynku pracy. Prowadzony przez niego zespół komunikacji ma odpowiadać za prowadzenie bieżącej komunikacji i współpracy z mediami, dostarczanie eksperckich komentarzy i analiz, a także wsparcie w przygotowaniu seminariów i konferencji.

Andrzej Kubisiak od 2015 roku był związany z Grupą Work Service, gdzie poza prowadzeniem komunikacji zewnętrznej, opracowywał cykliczne raporty rynkowe mówiące o procesach migracyjnych i kluczowych trendach na rynku pracy. W drugim kwartale 2018 roku wszedł w skład Rady Rynku Pracy działającej przy Ministerstwie Rodziny Pracy i Polityki Społecznej.

Jest absolwentem Instytutu Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim.

Polski Instytut Ekonomiczny - główne zadania

Polski Instytut Ekonomiczny to publiczny think tank gospodarczy. Zajmuje się dostarczaniem analiz i ekspertyz do realizacji Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, a także popularyzacją polskich badań naukowych z zakresu nauk ekonomicznych i społecznych w kraju oraz zagranicą.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Andrzej Kubisiak odpowiada za komunikację Polskiego Instytutu Ekonomicznego

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Onet
Co ten pan je orzeszki?
9 8
odpowiedź