SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Andrzej Nojszewski nowym dyrektorem działu HP Software and Solutions

Andrzej Nojszewski objął stanowisko dyrektora działu oprogramowania i rozwiązań HP (HP Software and Solutions) na region Polski, Czech i Słowacji. Będzie on odpowiedzialny za formułowanie i realizację innowacyjnych strategii biznesowych działu.

Andrzej Nojszewski nowym dyrektorem działu HP Software and Solutions

Do obowiązków nowego dyrektora należeć będzie również dalszy rozwój i koordynacja pracy zespołów handlowych. Jego ambicją jest stałe zwiększanie udziału HP S&S w rynku poprzez wspieranie klientów w osiąganiu ich strategicznych celów biznesowych, dzięki stosowaniu nowoczesnych rozwiązań IT.

Z branżą IT Nojszewski jest związany od ponad 20 lat. Przez ostatnie lata pracował w międzynarodowych korporacjach, m.in. na stanowisku prezesa zarządu w firmie Software AG Polska., a wcześniej jako dyrektor handlowy w IBM Polska. Nadzorował realizację wielu złożonych projektów IT dla największych klientów z różnych sektorów, w tym: publicznego, bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, energetyki i przemysłu.

Nojszewski ukończył studia magisterskie na kierunku Informatyka na Politechnice Kijowskiej, a następnie uzyskał stopień dr inż. informatyki, pracując w Instytucie Podstaw Informatyki PAN. Otrzymał Nagrodę Prezesa PAN za opracowanie pierwszego polskiego systemu ekspertowego. Ponadto odbył wiele zagranicznych szkoleń, m.in. kurs Advanced Executive Development Program, organizowany przez Harvard Business School oraz Canadian International Management Institute.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Andrzej Nojszewski nowym dyrektorem działu HP Software and Solutions

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl