SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Arkada-Budownictwo odświeża wizerunek

Agencja reklamowa Deja Vu zajmie się odświeżeniem i wdrożeniem nowego systemu identyfikacji wizualnej dla firmy budowlanej Arkada-Budownictwo, specjalizującej się w projektowaniu i budowie domów jednorodzinnych.

Kampania promocyjna obejmuje projekty layoutów, ogłoszeń prasowych, materiałów firmowych  (papeterii, wizytówek), a także innych materiałów reklamowych (ulotki, flagi czy banera internetowego), w tym nowej strony WWW.
 
Główną wytyczną do opracowania nowej identyfikacji było unowocześnienie wizerunku stosownie do zmieniającego się oblicza firmy, wymogów rynku i potrzeb klienta. Efekt ten został osiągnięty, dzięki zróżnicowaniu kolorów (stonowany szaro-granatowy logotyp i odważne niebiesko-pomarańczowe kompozycje), a także wspólnej dla wszystkich materiałów postaci „budowlańca” w garniturze i kasku. Nowe projekty dobrze oddają specyfikę i idee firmy – dominuje oszczędna elegancja i klasyka form w połączeniu z nowatorstwem w zakresie trendów i technologii - podano w komunikacie.

„Nowa kolorystyka jest odważna i pozytywna, ma podkreślać uniwersalność realizowanych koncepcji i efektywność metod działania, a także  elastyczność i otwarcie na różnorodne potrzeby klienta. Chcemy, by Klienci postrzegali ofertę Arkady jako kompleksową, profesjonalną, kładąca nacisk na wysoką jakość prac oraz partnerskie i trwałe więzi z klientem” – zaznacza Mariusz Marciniak, grafik Deja Vu, koordynujący działania i czuwający nad kreacją materiałów. Kontrastowa symbolika i barwy użyte zostały we wszystkich wymienionych elementach identyfikacji firmowej – dokumentach, materiałach reklamowych, a także w kompozycji internetowej wizytówki firmy – strony WWW.

„Tradycyjny,klasyczny krój czcionki odwołuje się do solidności i bezpieczeństwa inwestycji, umiejętnie wydobywa harmonię w zakresie technicznych, kosztowych i czasowych aspektów budowy, a jednolite, spójne i wyraziste koncepcje graficzne wyróżniają Arkadę na tle konkurencji. Forma jest w projekcie wsparciem i ilustracją dla treści merytorycznych, a sposób przedstawienia oferty stanowi tylko dodatkowy komunikat wzmacniający przekaz” – dodaje Maciej Szkopanski, dyrektor kreatywny Deja Vu, zaś Krzysztof Bartosiewicz, Prezes Zarządu Arkady Budownictwo deklaruje: „Naszym celem było dostosowanie nowej linii do opiekuńczo-innowacyjnych  funkcji firmy, wzbudzenie pozytywnych skojarzeń i podkreślenie jej zalet – wieloletniej praktyki przekładającej się na jakość, solidność i niezawodność wykonania w zestawieniu ze świeżym i indywidualnym spojrzeniem. Dom w Arkadzie to gwarancja niepowtarzalnego klimatu i oryginalnego charakteru każdego projektu. Klient czerpie przyjemność i satysfakcję płynącą z urządzania nowego domu, firma przejmuje natomiast wszelkie związane z tym obowiązki i zadania - wprowadzając w życie pomysły klienta  przekształca jego wizje w przytulne domowe gniazdko”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Arkada-Budownictwo odświeża wizerunek

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl