SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Assendi odchodzi z Radiostacji

Dyrektor zarządzający Radiostacji, Sławomir Assendi odchodzi. Obowiązki przejmie Mateusz Kirstein

Sławomir Assendi nie pracuje już w Radiostacji. W dniem wczorajszym, na mocy porozumienia stron, dyrektor zarządzający Radiostacji Sławomir Assendi przestał pełnić tę funkcję. Strony nie wykluczają dalszej współpracy w ramach holdingu Eurozet.

"Sławomir Assendi zarządzał pierwszym etapem jednego z najtrudniejszych projektów strategicznych w grupie. Osiągnął zakładane wyniki i bardzo dobrze przygotował Radiostację do wprowadzenia jej w struktury korporacyjne Eurozetu. W marcu b.r. Radiostacja przeprowadzi się do nowego profesjonalnego studia w siedzibie Eurozetu na ul. Żurawiej." - mówi Monika Bednarek Prezes Zarządu Eurozet.

Stanowisko dyrektora zarządzającego nie zostanie obsadzone.

- Mojego następcy nie będzie. Ideą zarządu Eurozetu jest scalenie struktury organizacyjnej Radiostacji ze strukturą holdingu. Programem będzie zarządzał Mateusz Kirstein, mój dotychczasowy następca - powiedział "Gazecie Wyborczej" Assendi.

Jednocześnie zarząd Eurozetu powołał pełnomocnika do spraw nadzoru programowego w spółkach grupy - Roberta Kozyrę. Będzie on odpowiadać za nadzorowanie zatwierdzonych przez Zarząd Eurozetu radiowych strategii programowych w grupie.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Assendi odchodzi z Radiostacji

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl