SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bank Pekao i PLL LOT ze strategiczną współpracą w programie Miles & More

Bank Pekao oraz Polskie Linie Lotnicze LOT podpisały umowę o współpracy, w ramach której klienci banku będą mogli brać udział w programie lojalnościowym Miles & More. Jego uczestnicy będą mogli gromadzić mile za transakcje dokonywane wybranymi kartami banku, w tym Kartą Kredytową z Żubrem.

Article

Karty kredytowe Miles & More dostępne są w ponad 20 krajach i zapewniają użytkownikom atrakcyjne przywileje. W pierwszym kwartale 2024 r. Bank Pekao we współpracy z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT udostępni swoim klientom dodatkową możliwość zbierania mil w programie Miles & More. Dzięki podpisanej umowie klienci Banku Pekao poza milami za przeloty będą mogli gromadzić mile także za transakcje kartą bez względu na to, gdzie będą one dokonywane.

Bank Pekao i PLL LOT w Miles & More

– Cieszymy się z nawiązania strategicznej współpracy z PLL LOT oraz Miles & More. Rozpoczęliśmy już prace nad wspólną ofertą produktową. W Banku Pekao tworzymy rozwiązania, które pomagają naszym klientom realizować ich potrzeby finansowe, zarówno codzienne, jak i te związane z podróżami. Jestem przekonany, że będzie to najlepsza tego typu oferta w Polsce – mówi Paweł Strączyński, wiceprezes zarządu Banku Pekao.

Miles & More ma 36 milionów członków, co oznacza że jest największym w Europie programem lojalnościowym dla osób często podróżujących. Mile gromadzi się latając LOT-em i innymi liniami partnerskimi sojuszu Star Alliance oraz korzystając z usług partnerów programu. Mogą one być wykorzystane na między innymi bilety lotnicze, pobyty w hotelach, wynajem aut.

– Wierzymy, że partnerstwo Banku Pekao z LOT-em pozwoli dostarczyć najwyższą jakość i kolejną korzyść naszym pasażerom. To co jest unikalne w tej współpracy, to fakt, że klienci otrzymują korzystną ofertę bankową oraz, że mogą gromadzić mile, płacąc za codzienne zakupy. To daje im możliwość szybszej realizacji marzeń o podróżowaniu – mówi Michał Fijoł, prezes zarządu PLL LOT.

 

Dołącz do dyskusji: Bank Pekao i PLL LOT ze strategiczną współpracą w programie Miles & More

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl