SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bezlik Gigabajtów w iPlusopobieraczu - transfer bez limitów w iPlusie

Od poniedziałku 13 września użytkownicy mobilnego internetu iPlus mogą korzystać z nowej wersji iPlusopobieracza.

Bezlik Gigabajtów w iPlusopobieraczu - transfer bez limitów w iPlusie

Klienci iPlusa otrzymują Bezlik Gigabajtów, co oznacza że będą mieć nieograniczony transfer danych dostępny w dwóch wariantach - od północy do południa oraz od północy do 9 rano.

Nowy iPlusopobieracz umożliwia nieograniczoną transmisję w godzinach 24:00 - 12:00. Wszystkie dane wysłane i odebrane przez połowę doby nie są wliczane do podstawowego limitu iPlus. Zachowana zostaje również dotychczasowa wersja iPlusopobieracza, która umożliwia nieograniczony transfer od północy do 9 rano.

Usługa jest dostępna dla wszystkich abonentów, którzy podpisali umowę w ramach oferty iPlus i pobierają lub wysyłają pliki o dużych rozmiarach. Można ją włączyć i wyłączyć w dowolnym dniu okresu rozliczeniowego. Nieograniczony transfer jest dostępny w podanych godzinach pod warunkiem nieprzekroczenia podstawowego limitu danych w pozostałej części dnia. Dotychczasowi użytkownicy iPlusopobieracza w wersji do godz. 9 rano mogą zamienić ją na wersję do godz. 12 poprzez wyłączenie obecnie używanej i włączenie nowej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bezlik Gigabajtów w iPlusopobieraczu - transfer bez limitów w iPlusie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl