“Blondynka” wraca do TVP1 z nowymi aktorami

W niedzielę 1 września TVP1 pokaże pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu „Blondynka” z Julią Pietruchą w roli głównej. Do obsady produkcji dołączyli Liliana Głąbczyńska-Komorowska, Mariusz Ostrowski i Tomasz Borkowski.

pp
pp
Udostępnij artykuł:

“Blondynka 2” będzie kontynuacja opowieści o losach atrakcyjnej pani weterynarz - dr Sylwii Kubus (Julia Pietrucha), która mieszka we wsi Majaki. To kobieta, która gotowa jest spieszyć wszystkim z pomocą, mimo że nie wszystko, co dzieje się w tej społeczności, jej odpowiada. Twórcy serialu zapowiadają, że druga seria będzie pełna zaskakujących, budzących napięcie sytuacji, które skłonią mieszkańców Majaków do zmiany swojego życia. W “Blondynce” pojawią się też nowe postacie, które wprowadzą zamieszanie w życiu bohaterów.

W obsadzie produkcji poza Pietruchą znaleźli się: Andrzej Grabowski, Magdalena Schejbal, Izabela Dąbrowska, Krzysztof Gosztyła, Hanna Śleszyńska, Krzysztof Kiersznowski, a także wcielający się w nowych bohaterów Tomasz Borkowski, Liliana Głąbczyńska-Komorowska i Mariusz Ostrowski.

Scenariusz do drugiej serii “Blondynki” napisał Andrzej Mularczyk, a za reżyserię odpowiada Mirosław Gronowski. Producentem wykonawczym jest firma Media Corporation. Zdjęcia są realizowane w Supraślu, Gołaszewie i Józefowie. Ruszyły 25 maja br. i potrwają do końca sierpnia.

Liczący 13 odcinków serial będzie emitowany w TVP1 w niedziele o 20.20 począwszy od 1 września br.

grafika

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że pierwszą serię “Blondynki” wiosną 2010 roku oglądało w TVP1 średnio 4,9 mln widzów, co zapewniło stacji 30,11 proc. udziału w grupie 4+ i 25,45 proc. w 16-49 i zdecydowaną wygraną stacji z konkurencją (więcej na ten temat).

pp
Autor artykułu:
pp
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Centrum Łukasiewicz wybiera agencję mediową

Centrum Łukasiewicz wybiera agencję mediową

TVP3 Kielce rusza z nowym wirtualnym studiem

TVP3 Kielce rusza z nowym wirtualnym studiem

Marka KitKat oficjalnym partnerem Formuły 1

Marka KitKat oficjalnym partnerem Formuły 1

KRRiT wezwała do wstrzymania reklamy Łomży z Karolakiem. Mamy stanowisko browaru [TYLKO U NAS]

KRRiT wezwała do wstrzymania reklamy Łomży z Karolakiem. Mamy stanowisko browaru [TYLKO U NAS]

Polska chce interwencji KE wobec TikToka. Chodzi o antyunijną propagandę

Polska chce interwencji KE wobec TikToka. Chodzi o antyunijną propagandę

Nowa usługa w mObywatelu. Wirtualny asystent ułatwi korzystanie z usług publicznych

Nowa usługa w mObywatelu. Wirtualny asystent ułatwi korzystanie z usług publicznych