SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter
owe
 • Biznes
 • Monitoring mediów
 • Personalia
 • Opinie
 • Pierwsze strony ("Jedynki")
 • Katalog firm
 • Wideo
 • Wywiady
 • Była rzeczniczka wojewody pomorskiego i pracownica Energi przeszły do działu marketingu Grupy Lotos

  Do biur marketingu i komunikacji Grupy Lotos dołączyły w ostatnich dniach Małgorzata Sworobowicz oraz Blanka Przybysz-Skrzyniarz - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Pierwsza jeszcze kilka dni temu była rzeczniczką prasową wojewody pomorskiego Dariusza Drelicha, druga pracowała w Grupie Energa, tam gdzie obecny rzecznik prasowy Lotosu.

  Article

  Małgorzata Sworobowicz rozpoczęła pracę w dziale komunikacji Grupy Lotos. Adam Kasprzyk, rzecznik prasowy spółki nie zdradza jednak nazwy powierzonej jej funkcji. W rozmowie z Wirtualnemedia.pl zapewnia, że nie objęła jednak kierowniczego stanowiska i nie zastąpi Krzysztofa Kopecia, który kilka dni temu rozstał się z Grupą Lotos, a pracował w niej jako kierownik działu komunikacji zewnętrznej.

  - Małgorzata Sworobowicz ma odpowiednie kompetencje i ogromne doświadczenie w pracy w PR. Wzmocniła nasz zespół, a umowa z nią zawarta jest na czas określony - poinformował nas Adam Kasprzyk.

  Sworobowicz ok wielu lat pracowała w Urzędzie Wojewódzkim w Gdańsku. Ostatnio jako rzeczniczka prasowa wojewody pomorskiego Dariusza Drelicha, wcześniej – jako pełnomocniczka wojewody ds. równego traktowania.

  Obecnie na stanowisku rzecznika prasowego wojewody pomorskiego jest wakat.

  Z kolei Blanka Przybysz-Skrzyniarz rozpoczęła pracę w pionie marketingu Grupy Lotos. Adam Kasprzyk zdradził nam jedynie, ze pełni w nim kierowniczą funkcję. Z naszych informacji wynika, że objęła nowo utworzone stanowisko wicedyrektora ds. marketingu zostając tym samym zastępcą Wiesława Labudy, który w spółce jest dyrektorem biura marketingu.

  Blanka Przybysz-Skrzyniarz ostatnio, od marca ub.r. pracowała w Grupie Energa jako head of development department.

  Pracowała tam razem z Adamem Kasprzykiem, obecnym rzecznikiem Lotosu – do jesieni ub.r. był tam również rzecznikiem prasowym.

  Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

  Dołącz do dyskusji: Była rzeczniczka wojewody pomorskiego i pracownica Energi przeszły do działu marketingu Grupy Lotos

  2 komentarze
  Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
  User
  gość
  Karuzela stanowisk na koszt suwerena - spółki państwowe powinny zostać skomercjalizowane tylko po to aby raz na zawsze z tym skończyć.
  3 0
  odpowiedź
  User
  Diana
  Jej matka to prokurator krajowy, powolana przez ziobro , dlatego panna ma prace
  0 0
  odpowiedź