SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Charytatywna TVP

TVP w akcjach charytatywnych

Telewizja Polska S.A. uczestniczy w licznych akcjach pomocy charytatywnej. Jedną z nich jest akcja „Powodzianom w Europie” zorganizowana i prowadzona wraz z Pocztą Polską. Została zainicjowana po powodzi, która nawiedziła latem ub. roku południową i zachodnią Europę ( Austrię, Czechy, Niemcy, Słowację, Węgry). Nad jej przebiegiem czuwa Komitet Poczty Polskiej i Telewizji Polskiej S.A.

Środki przeznaczone na pomoc ofiarom powodzi pochodzą m.in. z koncertu charytatywnego „Wrocław-Pradze”, zbiórki prowadzonej za pomocą systemów sms i audiotele, internetowej licytacji darów artystów i sportowców prowadzonej wspólnie z Allegro.pl, a także zbiórki zorganizowanej w ponad 8200 placówkach pocztowych na terenie kraju, gdzie udostępnione są specjalne skarbonki na datki.

Zbiórka datków do skarbonek w urzędach pocztowych w całym kraju jeszcze trwa. Zgodnie z wcześniej przyjętymi ustaleniami zakończy się 30 września br. Następnie Komitet Poczty Polskiej i Telewizji Polskiej S.A. zdecyduje na jaki konkretny cel akcji „Powodzianom w Europie” zostaną przeznaczone zebrane środki. Decyzja Komitetu zostanie podana do publicznej wiadomości w pierwszej połowie października br.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Charytatywna TVP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl