SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dialog: TelePakiety DSL

Od 15 października klienci Dialogu (zarówno dotychczasowi jak i nowi) mają możliwość skorzystania z jednej z pierwszych na polskim rynku usługi TelePakiety DSL.

Usługa ta łączy w jednej ryczałtowej opłacie szerokopasmowy dostęp do Internetu w technologii DSL z pakietami darmowych minut na połączenia stacjonarne.

TelePakiety DSL to połączenie w jednej ryczałtowej opłacie stałego dostępu do Internetu w technologii ADSL o przepływności 256 kb/s z usługami telefonii stacjonarnej. W ramach każdego z Pakietów, abonent otrzymuje również darmowe minuty (60 lub 180) do wykorzystania na połączenia lokalne i międzystrefowe do wszystkich krajowych operatorów sieci stacjonarnej. Czas rozmów rozliczany jest sekundowo, tak więc 60 lub 180 darmowych minut to w rzeczywistości tyle czasu bezpłatnych rozmów. Opłata ryczałtowa zawiera już w sobie abonament telefoniczny.

Tele Pakiet DSL (256 kbps/60 min) w zależności od czasu, na który podpisano umowę kosztują przy umowie na 24 miesiące – 99 zł, na 12 miesięcy – 120,78 zł i przy umowie na czas nieokreślony – 165 ,92 zł.
Tele Pakit DSL (256 kbps.180 min) kosztuje odpowiedznio 120,78 zł, 146,40 zł i 187,88 zł. (ceny brutto)

Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup nowych TelePakietów DSL (zarówno nowi jak i dotychczasowi klienci) będą mogli wziąć udział w konkursie promocyjnym. Główną nagrodą jest samochód osobowy nissan micra, nagrodami dodatkowymi aparaty cyfrowe, przenośne dyski pamięci USB oraz odtwarzacze MP3. Warunkiem przystąpienia do Super Konkursu jest przesłanie propozycji hasła reklamowego nawiązującego do słowa "dialog". Specjalnie na potrzeby konkursu powstanie sekcja  w serwisie www.dialog.pl umożliwiająca przystąpienie on-line. Ogłoszenie wyników Konkursu odbędzie się 20 stycznia 2006r.

Usługi oparte na technologii xDSL pojawiły się w portfolio DIALOGu w listopadzie 2003 roku. Była to pierwsza oferta szerokopasmowego dostępu wśród operatorów alternatywnych. Od początku zainteresowanie usługami z rodziny DialNet DSL było bardzo duże, a przez pierwszy rok sprzedaży DIALOG pozyskał ponad 10 tysięcy klientów. Obecnie z usług DialNet DSL korzysta już 27 tysięcy użytkowników.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dialog: TelePakiety DSL

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl